Reklamní články

Bioklimatická pergola je moderní řešení pro venkovní prostor

S příchodem jarního počasí s velkou pravděpodobností přemýšlíte nad tím, jak ještě více zvelebit venkovní prostor. Pokud máte na zahradě posezení, ovšem během nepřízně počasí je nepoužitelné, protože není zastřešené, je na čase zvážit pergolu. Ideální volbou je bioklimatická pergola, která přináší spoustu benefitů. Právě na ty se podíváme v následujících řádcích.

Bioklimatické pergoly jsou flexibilní a představují vskutku atraktivní řešení, jak se chránit před nepřízněmi počasí, ať už se jedná o déšť, nebo ostré sluneční paprsky.

Co je to bioklimatická pergola?

Klasická pergola poskytuje stín, a to díky své ploché střeše. Většinou je připojena k rodinnému domu, ale může stát i samostatně. Záleží na tom, co vám venkovní prostor nabízí za možnosti. Bioklimatická pergola funguje na trochu jiném principu, neboť využívá moderní technologie k dosažení optimální kontroly nad krytím.

Motorizované lamely se různě otáčí, takže vám umožní buď prostor pod pergolou úplně uzavřít před prudkým deštěm a sluncem, nebo ho naopak zcela otevřít při příznivém počasí. Bioklimatická pergola tedy funguje jako další místnost vašeho domova a sami si můžete regulovat propustnost světla podle potřeby.

Výhody bioklimatických pergol

Hlavní výhodou bioklimatické hliníkové pergoly je, že nad ní máte plnou kontrolu. Když je venku příjemné počasí, lamely si otevřete, abyste si užili večeři pod širým nebem. Sledovat tak můžete hvězdy a užívat si romantickou atmosféru. Jakmile se začne mračit, pak je na čase lamely zatáhnout a nadále si užívat pobyt na venkovním posezení.

Další předností je, že tento typ pergoly je možné použít u komerčních i obytných nemovitostí. Podívejte se tedy do nabídky společnosti ATYPY, jež se zaměřuje na bioklimatické pergoly.

Related posts

Reklamní předměty s potiskem – propagace, která má nápad

no-media.cz

Pracovní oděvy dokážou své: chrání a jsou stylové

no-media.cz

Úklid kanceláří, mytí oken a další úklidové služby? Obraťte se na specialisty

no-media.cz