Pro muže

Chodí váš blízký rád na koncerty? Darujte mu dárkový poukaz Ticketmaster!

Koncerty dnes nejsou nijak levnou záležitostí. Některé vyjdou i na několik tisíc korun. Za ten zážitek ale většinou stojí. 

Některé kulturní akce bývají vrcholným koncertním zážitkem. Obzvláště pokud se jedná o koncert našeho oblíbeného interpreta. Naprosto se na něm uvolníme. Alespoň na pár vzácných okamžiků zapomeneme na strasti všedního dne a psychicky si odpočineme. Kulturní akce jsou v podstatě takovou duševní wellness aktivitou, kterou lze rozhodně doporučit.

Aby cena nebyla brzdou

Problémem pro někoho ovšem může být cena vstupenek. Obzvláště ceny vstupenek na koncerty zahraničních interpretů bývají i čtyřciferné. Spousta lidí si je zkrátka nemůže dovolit. A právě jim je můžete darovat.

Ať si obdarovaný akci vybere sám!

Nevíte, jaká kulturní událost by se vašemu blízkému zamlouvala? Tak mu darujte dárkový poukaz Ticketmaster a on si ji vybere sám. V nabídce jsou kulturní akce všeho druhu: koncerty, divadelní představení, festivaly i další kulturní události.

Kde poukaz sehnat?

Ticketmaster poukaz je k sehnání na portálu Givery.cz specializující se na prodej dárkových poukazů všeho druhu. Novinkou jsou právě poukazy Ticketmaster, které obdarovaným umožňují svobodně si kulturní akci vybrat. Aneb, není nic horšího, než když musíte na nějaký koncert, jehož interpret vám nic neříká. To v tomto případě opravdu nehrozí.

Jak koupě poukazu probíhá?

Jednoduše. Poukaz si snadno a rychle pořídíte online. Zaplatíte převodem, kartou nebo hotově. Pokud si poukaz necháte zaslat elektronicky do e-mailové schránky, dorazí vám hned po zaplacení objednávky. Vytištěné poukazy, které jsou dostupné i v luxusním dárkovém balení, si můžete nechat doručit poštou nebo na Zásilkovnu. 

Nákup jako v klasickém e-shopu

Zbytek už bude na vás, respektive na obdarovaném. Z nabídky společnosti Ticketmaster si vybere z některých pořádaných kulturních akcí a ten si prostřednictvím dárkového poukazu zakoupí. Postup je stejný jako při nákupu jakéhokoliv jiného zboží hrazeného dárkovým poukazem. Tak si to užijte!

Related posts

Výběr zahradního kolečka: Myslete na materiál, hmotnost a velikost

no-media.cz

Hodina v oblacích navždy ve vzpomínkách

no-media.cz

Luxusní niche vůně za málo peněz? Jde to!

PH