• Home
  • Bydlení
  • Co dělat, když prostory nedovolí, abychom si pořídili velké lůžko?
Bydlení

Co dělat, když prostory nedovolí, abychom si pořídili velké lůžko?

Nikdo z nás nepochybuje o tom, že plnohodnotný spánek potřebujeme všichni. Ovšem, aby byl kvalitní, potřebujeme k tomu správné lůžko. Co ale dělat, pokud prostory nedovolí, abychom si pořídili velké moderní postele? V takovém případě pomohou rozkládací sedačky na každodenní spaní. Vyberte tu správnou. 

více v článku...

Kvalita je zásada s číslem jedna

Při nákupu sedačky na každodenní spaní platí pravidlo, které praví, že se jedná o investici, která se z dlouhodobého hlediska vyplatí. V takovém případě bychom neměli sedačku vybírat pouze očima skrze cenovky. Ty hoďme chvíli za hlavu, protože koupit ten nejlevnější produkt, se opravdu nemusí vyplatit. V prvním kroku vyberte solidní a ověřenou firmu, která vám nabídne kvalitu a důvěru. Abychom vám tento krok usnadnili, vybrali jsme pro vás eshop ibanábytek.cz, který nabízí italské sedačky na každodenní spaní, které mohou být doplněny o zámecký nábytek.

Například taková komoda se zrcadlem zajistí dva v jednom. Budete mít úložný prostor, ale  zároveň budete moci při odchodu zkontrolovat svůj zevnějšek. Navíc kompatibilita s moderní sedačkou je jednoduše skvělá.

A co se týče velikosti sedačky, záleží na tom, zda bydlíte sami nebo s vámi sdílí domácnost například partner. Pro jednoho bude stačit minimální šířka 80 centimetrů, kdežto pro dva alespoň 140 centimetrů a nejlépe více. Také se dívejte na to, jak často ji budete skládat a rozkládat. Pokud každý den, určitě volte sedačku s robustní konstrukcí. To znamená masivní dřevo v kombinaci s kovem. Snažte se vyhnout dřevotřískové konstrukci.

Potah sedačky je také důležitý

Potah na sedačce by se vám měl líbit – o tom tedy nepochybujte. Je ale potřeba říci, že by se měl snadno udržovat, aby sedačka vypadala i po několika letech jako nová. Také zohledněte, zda máte děti nebo domácí mazlíčky. Nejlepší tedy bude, pokud zvolíte snímatelný potah, který jednoduše vyperete nebo dáte vyčistit do čistírny. A pokud byste sedačku rádi doplnili o další kus nábytku, prohlédněte si designová křesla, která budou kompatibilní s pohovkou.

Krásná moderní křesla umí vykouzlit s interiérem zázraky, navíc mohou dokončit vzhled místnosti.       

Related posts

V Praze je ideální místo pro práci i pohodový rodinný život

no-media.cz

Vneste do svého bydlení svou osobitost

svet zeny

Jak vybrat zásuvky do rodinného domu

no-media.cz