Zajímavosti

Hledáte jednoduchý, ale originální dárek pro své známé?

Chystáte se zrovna na narozeniny svého kolegy v práci? Nebo chcete třeba obdarovat svého strýce něčím nenáročným? Pak máte štěstí – přinášíme vám totiž suprový tip na jedinečný dárek za pár kaček. Jaký?

Dárek, který nikdo jiný nemá

Parádní dárek opravdu není o ceně, ale spíše o originálním nápadu. Zapomeňte na tisíckrát omílané předměty, jako jsou knihy, měkké dárky nebo lahve s alkoholem. Tentokrát si nechte vyrobit něco, co bude přesně šité na míru konkrétnímu člověku. Co?

Skvělým řešením jsou malé placky s vlastním motivem. Bavíme se o klasických malých plastových plackách, které se dají připnout k oblečení či třeba k batohu.

Taková placka však bude naprostý trhák, protože ji obdaříte jedinečným designem. Vaše děti ocení třeba motiv jejich oblíbeného streamera, pohádkové postavičky či superhrdiny. Rodiče zase ocení placku s nápisem „nejlepší maminka/tatínek na světě“, případně vaší společnou fotografií. Kolegové si zamilují vtipné motto týkající se vaší profese. Fantazii se zkrátka meze nekladou.

Hotovo během několika kliknutí myši

Výroba placek je velmi jednoduchá. Ze všeho nejdříve si rozklikněte stránky populárního e-shopu pod vloženými odkazy. Poté se před vámi objeví jednoduchý editor.

V něm si ze všeho nejdříve vyberte požadovanou velikost placky (25, 32, 37, 44, 50, 56, 75 mm). Poté její barvu.

V tuto chvíli přichází nejzábavnější část. Kliknutím myši totiž můžete nahrát vlastní fotografii nebo obrázek z počítače/mobilu. Stejně tak lze napsat libovolný text. Ihned uvidíte, jak bude placka s vybraným motivem vypadat.

Ve finále stačí zadat svou adresu, zaplatit a během několika málo pracovních dní budete v rukách držet geniální dárek pro své známé. Klidně si jich nechte vyrobit několik, abyste měli placky do zásoby.

Related posts

Káva je zdravá. Záleží ale na vypitém množství!

svet zeny

Platební terminál Dotypay vám pomůže zvýšit obrat i o 27 %

no-media.cz

Co je kryptoměna a jaké jsou její přednosti?

no-media.cz