Bydlení

Jak vyměnit zámek u dveří do bytu?

Není vůbec ojedinělé, že se nám podaří vsunout do zámku klíč špatně, a pak jej za nic na světě nemůžeme dostat ven. Anebo se nám porušený klíč, o jehož nalomení jsme neměli tušení, zcela v zámku ulomí. Ať už potřebujete vyměnit zámek u vstupních dveří z jakéhokoli důvodu, je dobré vědět, jak se k této činnosti správně postavit.

Výměna zámku u bytových vstupních dveří

Pro mnohé z nás není výměna vložky vůbec jednoduchá. Někteří doma ani nemají patřičné nářadí, s nímž se k zámku dostanou. Můžete se obrátit na sousedy nebo rodinu a nechat si základní nářadí přivézt. Ovšem potřebovat budete i novou fabku neboli vložku, abyste tu špatnou nahradili. A mít po nějakou dobu odemknutý dům či byt, než novou vložku seženete, je velmi nebezpečné. Navíc, pokud vám zůstaly dveře zamknuté, zřejmě se do bytu nedostanete.

Mnohem pohodlnější je oslovit zámečníky, kteří jsou na otvírání zabouchnutých dveří, kompletní dodání a montáž zámků, vložek, bezpečnostních kování, závor, přídavných zámků, zavíračů dveří, petlic, zábran… dokonale vybaveni. Např. v Praze a okolí můžete oslovit společnost KEY SERVICE, která funguje od roku 1990.

Výměna fabky u jakýchkoli vstupních dveří

Společnost KEY SERVICE a výměna fabky patří neodmyslitelně k sobě. Pro vaše bezpečí mění zámky kvalitně, rychle a za rozumnou cenu po celé Praze i okolí. Stačí zavolat na tel. číslo +420 778 577 313 a dohodnout se na službě, kterou potřebujete.

Vyměnit fabku je možné nejen kvůli poruše, ale také při ztrátě klíčů nebo změně majitele nemovitosti. Výměnu zámku je nejlepší nechat na zkušených zámečnících, jaké najdete právě u zámečnické pohotovosti Key.

Poptejte výměnu zámku a zámkových vložek, montáž nových zámků, vložek, bezpečnostních kování všech typů, montáž přídavných zámků, bezpečnostních závor i rozvor, nebo třeba opravu a servis všech typů zámků, i trezorových…

Related posts

Koupě dobrého koberce se vyplatí

PH

Na co nezapomenout, když hledáte nemovitost pro vlastní bydlení

no-media.cz

Inteligentní dům

no-media.cz