Bydlení

Jaký textil perfektně podtrhne design vašich hotelových pokojů?

Snažíte se nabídnout svým hostům opravdu parádní ubytování bez kompromisů? V takovém případě se neobejdete bez kvalitního a elegantního textilu. Právě ten poskytuje ochranu, krásný vzhled i celou řadu dalších benefitů. Jaké látky zvolit?

Myslete na pohodlí hostů

Málokterá oblast je tak důležitá, jako právě povlečení (hotelové povlečení). Právě to určuje, jestli se budou hosté ve svých pokojích cítit skvěle, nebo naopak špatně.

Správně zvolený materiál zlepší spánek vašich hostů (spokojení hosté dávají lepší hodnocení na internetu), ochrání vaše postele, polštáře i deky a pomůže všem citlivým návštěvníkům – alergikům, dětem, starým osobám i chronicky nemocným jedincům.

Poctivé a kvalitní produkty najdete třeba na stránkách pod výše vloženými odkazy.

Vybavte svá okna parádními záclonami

Další důležitou kapitolou jsou samozřejmě záclony. Ty jsou dnes v módě více než kdy dříve. Přece jen si můžete vybrat z tisíců a tisíců všemožných provedení, materiálů, designů i střihů.

Pěkné záclony navíc podtrhují design úplně celého pokoje. Kusy s menšími vzory jej navíc opticky zvětšují, takže se budou hosté cítit méně stísněně.

Jasným doplňkem k záclonám jsou i neprůhledné závěsy. Ačkoliv jsou také jasným a nepřehlédnutelným designovým prvkem, i přesto mají mnohem důležitější funkci – poskytnou hostům soukromí v nočních hodinách.

Kde sehnat textil levně?

Musíte neustále řešit bytový textil / hotelový textil?

Pak si nenechte ujít nabídku oblíbeného e-shopu Dante.cz. Ten právem patří k nejvyhledávanějším dodavatelům v naší zemi. Majitelům hotelů navíc nabízí výrazné množstevní slevy, takže ušetříte klidně i desítky tisíc korun ročně.

Nejlepší bude, když si rozkliknete webové stránky pod výše vloženými odkazy. Ihned získáte inspiraci.

Related posts

Kvalitní spánek zaručí správný rozměr povlečení

no-media.cz

Jak na energický jarní úklid?

svet zeny

Ucpaný odpad je nepříjemnou komplikací v domácnosti. Kdy a jak si můžete poradit sami a co už musí zvládnout raději odborník?

no-media.cz