• Home
  • Reklamní články
  • Kam v létě vyrazit, abyste vy i vaše ratolesti zažili dovolenou, která vás bude bavit?
Reklamní články

Kam v létě vyrazit, abyste vy i vaše ratolesti zažili dovolenou, která vás bude bavit?

V takovém případě jednoznačně na Pálavu. Najdete tu krásnou přírodu, přírodní zajímavosti, památky a pro rodiče trochu toho kvalitního vína, které si můžete vychutnat například na terase až půjdou děti spát. Užijete si tak zdejší atmosféru plnými doušky. Znáte legendu Věstonické Venuše? Pokud ne, rozhodně se do těchto míst neváhejte vydat a zjistěte o ní více.  

více v článku...

Pálava vám jistě vezme dech

Překrásné prostředí Pálavy nabízí mnohem více. Zadívejte se a zaposlouchejte se, protože v těchto místech můžete spatřit mnoho ptáků, žab a ryb, které jinde v takovém množství neuvidíte. Tuto  skvostnou podívanou vám nabízí šesti hektarové Lednické rybníky, ke kterým vede značená turistická trasa přes krásnou přírodu. Lemují ji historické památky a spousta zajímavostí.

Pokud se rádi procházíte, jistě si nenechte ujít pálavské vrchy, které se táhnou od ohbí Dyje až po hranice s Rakouskem. Projít můžete Stolovou horu, Sirotčí hrádek, Kočičí skálu, ale i Děvín a další zajímavosti. Z každého vrcholu se nezapomeňte rozhlédnout kolem sebe, protože se vám otevře takový výhled, který snad jinde nezahlédnete. Vidět zde můžete až na Bílé Karpaty. 

Pálavsko lze zahlédnout i z jiného pohledu, a to například pod povrchem. Zní to zvláštně, ale zkuste nahlédnou do jeskyně na Turoldu, která se pyšní krasovými útvary. Celkově vás tato rezervace nadchne. A to nejen pod povrchem, ale i nad ním.

Nenechávejte si ujít ani zámek ve Valticích nebo v Lednici. Navštivte také Minaret či Janohrad. Místa v srdci Pálavy vás jistě nadchnou. 

Ubytujte se dle svého gusta

Velkých Pavlovicích se můžete ubytovat v jednom z apartmánů, například Sklep v údolí, kde budete mít přístup do vinného sklípku s možností ochutnání místních vín. Pokud byste tu chtěli nabrat sílu a oddechnout si od pracovního shonu, ubytovat se můžete ve wellness rodinném hotelu u Langrů. S dětmi jistě raději oceníte chaloupku, kde budete mít větší klid a soukromí. Z nabídky ubytování na Pálavě si jistě vybere každý.

Related posts

Zápis do školky – zvolte si soukromou mateřskou školku!

no-media.cz

Tipy na víkend: Zajeďte si na wellness, na hrad i pod povrch země

no-media.cz

Barevný beton od LANXESS v bývalém vojenském komplexu

no-media.cz