Bydlení Reklamní články

Kärcher představil nové tyčové vysavače a řadu dalších výrobků

Společnost Kärcher přináší každý rok zajímavé novinky, které usnadňují úklid, čištění i péči o dům a zahradu.  Pro tento rok si jich firma připravila hned několik. 22. března na tiskové konferenci si je novináři mohli vyzkoušet doslova na vlastní ruce. Pro prezentaci si ve spojení s mediální kampaní společnost zvolila téma devadesátých let. V nádherném prostředí Malé Strany se sešlo víc jak padesát novinářů, kteří si postupně mohli vyzkoušet širokou škálu produktů.

Devadesátá léta jsou v kurzu. V módě byly barevné šusťákové soupravy, pánové nosili fialová sáčka s bílými ponožkami, dámy oblékaly vestičky, nebo volné pánské obleky. Tato doba pro nás znamenala rozvolnění a nové naděje a těšili jsme se z nekonečných možností. Možná i proto se některé prvky z těchto let vrací. Jsou ale věci, které bychom vrátit nechtěli, jako třeba moderní technologie.

Prezentaci novinek měli na starosti specialisté společnosti Kärcher, kteří ukázali novinářům, jak se s výrobky pracuje. Na jednotlivých stanovištích si mohli vyzkoušet tlakové myčky, multifunkční vysavače, bateriová čerpadla, postřikovače k ošetření rostlin, tyčové vysavače, ruční vysavače, aku stěrky nebo podlahové myčky. Výrobky byly zasazeny do autentického prostředí tak, aby se zde lidé cítili jako doma s lehkým nádechem devadesátých let. Novináře doprovázeli i dívky a muži odění do devadesátkových outfitů.

Krásné počasí dopřálo účastníkům užít si nejen produkty na úklid v interiéru, ale také si vychutnat novinky pro údržbu zahrady a okolí domu.

www.karcher.cz

Related posts

Vazba dokumentů vám pomůže usnadnit práci v kanceláři, ale při domácím archivování různých dokumentů. Jak na ni?

no-media.cz

Lze si vzít hypotéku bez našetřených peněz radí Aplikant.cz

no-media.cz

Plasty a plastové polotovary: proč je jejich výroba pro nás nezbytná

no-media.cz