Reklamní články

Kde pořídit moderní plus size šaty?

Doba pokročila. Móda je dnes k dispozici pro všechny typy těla, každý se může oblékat stylově, pohodlně a rozmanitě. Je pravda, že nabídka velkých obchodních řetězců tomu častokrát neodpovídá. Jistější je vydat se do specializovaných obchodů.

Móda pro plus size je doménou e-shopu Lasilueta.cz. Neznamená to, že by se soustředil pouze na velké velikosti. Překrásné šaty a další kusy oblečení tam pořídíte i ve velikosti S. Pokračuje se však až do velikosti 3XL, některé kousky je možné nechat ušít rovněž na míru.

Vyberte si své dokonale padnoucí šaty

V dřívějších dobách kolovala spousta mýtů. Světlé barvy jsou jen pro štíhlé dámy, ženy s kypřejší postavou by měly nosit černou, měly by se více zahalovat, neměly by ukazovat stehna a tak dále. To všechno jsou nesmysly. Každý si může nosit, co chce, a šaty správného střihu dokážou divy s každou postavou. Jaké si tedy pořídit? No přece takové, ve kterých se budete cítit přirozeně.

Nebojte se sukní ani overalů

Sháníte plus size šaty na každodenní nošení do práce, nebo něco slavnostnějšího do společnosti? V e-shopu La Silueta najdete všechno. Rozhodně se nebojte ani sukní nebo overalů. I ty vypadají perfektně do společnosti.

Volba barvy je jen na vás, populární jsou například i romantické květinové vzory. A střih? Vyzkoušejte, co se vám líbí. V poslední době jsou oblíbené maxi šaty, tedy šaty hodně dlouhé. Pokud zvolíte nějaké vzdušné, budou skvělé i na léto.

Začněte se oblékat originálně

V e-shopu LaSilueta najdete všechon od šatů až po doplňky, jako jsou plus size silonky. Prodává originální kousky, se kterými se vám nebude stávat, že na ulici potkáte stejně oblečenou ženu.

Boutique LaSilueta má kamennou pobočku v Praze 1 na ulici Myslíkova. Tam si můžete přijít spoustu krásných kousků vyzkoušet, případně se poradit o tom, co by vaší postavě slušelo.

Related posts

Vyberte si lyžařské brýle, které vám dokonale sednou 

no-media.cz

Úžasný smartphone Honor Magic 4 Lite 5G v roce 2022

no-media.cz

Profesionální kávovar je vizitkou každé firmy

svet zeny