Reklamní články

Kdy zažádat o půjčku nebankovní instituci?

Nedostatečné příjmy, bonita, nebo exekuce. To bývají nejčastější důvody zamítnutí žádosti o půjčku klasické bankovní instituce. Méně přísné jsou ty nebankovní, u kterých se ale ručí jinými způsoby.

Půjčku bez nutnosti dokazování příjmů najdete například v portfoliu společnosti Nebankovní finance specializující se na poskytování nebankovních úvěrů po celém území České republiky. Jedná se především o podnikatelské úvěry a půjčky se zástavou nemovitosti. Pojďme si tyto produkty představit o něco podrobněji.

Úvěry pro podnikatele i soukromé osoby

Podnikáte a sháníte peníze na rozjezd či expanzi své firmy? Můžete zažádat o podnikatelský úvěr se zástavou nemovitosti. Zažádat můžete až o 50 milionů s velmi slušným úrokem ve výši necelých pěti procent (4,9%). Fyzickým osobám se pak nabízí klasické půjčky se zástavou nemovitosti, a to až do výše deseti milionů. I tato půjčka má úrok 4,9% a splátky si je možné rozložit až do třiceti let.

Z pohodlí domova

K tomu, abyste úvěr či půjčku vyřídili, nemusíte opouštět práh vašeho bytu. Vyřídíte ji online v pohodlí svého domova, ať již po telefonu či prostřednictvím e-mailu. Peníze pak budete mít k dispozici do dvou dnů po podepsání smlouvy.

Na co myslet?

Především na to, zda budete schopni půjčku splácet a splatit. Přeci jen za ni budete ručit nemovitostí adekvátní hodnoty, o kterou můžete přijít. Hodně obezřetní buďte v případě, že zastavujete nemovitost, ve které bydlíte, popřípadě nemovitost svých blízkých, které byste tak mohli připravit o střechu nad hlavou.

Přehledné a nezáludné

Pečlivě si před podpisem přečtěte veškeré smluvní dokumenty, na cokoliv, co vám nebude jasné, se zeptejte. Dobrou zprávou je, že nebankovní finance se řadí mezi slušné firmy zakládající si na seriózním přístupu ke klientům a férovém jednání. Smluvní podmínky všech nabízených produktů jsou snadno pochopitelné, přehledné a nezáludné.

Related posts

Hledáte úsporu pro každodenní využití? Nabídneme vám akce, které neodmítnete

no-media.cz

Jak probíhá přeprava kávy? Spletitá cesta zrn překvapí

svet zeny

Kompletní recenze HONOR FlyPods Lite

no-media.cz