Finance

Která půjčka je nejlepší?

Nic si nenalhávejme. Je mezi námi dost lidí, kteří nevycházejí se svými příjmy, a tudíž se nejednou musí uchýlit k pomoci zvané půjčka. A stejně tak není nikdy vyloučeno, že se k ní jednou budou muset odhodlat třeba i ti, kdo jsou na tom dnes dobře, ba přímo skvěle. Protože v našem světě nemá nikdo nic jisté.

A jakou půjčku zpravidla preferuje ten, kdo takovou pomoc urgentně potřebuje, kdo nemá jiný způsob, jak se dostat v žádoucí lhůtě k dostatku prostředků vlastními silami? Jaká by tato měla být?

Především:

  1. Snadno dostupná. Aby měl dotyčný jistotu, že nebude běhat od banky k bance a ztrácet tak zbytečně čas, kterého nemá nazbyt, jen aby pokaždé zvěděl, že jí není hoden.
  2. Výhodná. Zejména ten, kdo má finanční těžkosti, přece nemůže akceptovat, že by ho měly ruinovat vysoké úroky a poplatky.
  3. Jasná a férová. Není přece žádoucí, aby se dotyčný nechal nachytat na nějaký skrytý háček a pak na to doplácel.
  4. Jednoduchá v otázce vyřízení. Jen málokomu se chce vyběhávat různá potvrzení, doporučení a jiná orazítkovaná lejstra.
  5. Tolerantní k žadatelovým méně závažných nedostatkům, jako jsou dejme tomu relativně nízké doložitelné příjmy, menší záznam v registrech dlužníků a podobně.
  6. Flexibilní. Aby se daly domluvit co možná nejvíce vyhovující podmínky, jež by bylo možno akceptovat a dodržet. A to ať už se týká délky splácení, výše splátek, možnosti předčasného splacení bez sankcí a podobně.

A jaká půjčka že právě tomu zde popsanému odpovídá nejvíce? 

Zřejmě se shodneme na tom, že něco z kategorie hypotéky bez registru http://www.americka-nebankovni-hypoteka.cz/hypoteka_bez_registru.

Protože tento typ půjček odpovídá přesně tomu popsanému. Až do sebemenšího detailu. Mnohé se tu dá vyřídit elektronickou cestou, podmínky jsou transparentní, vyřízení rychlé, tolerance k nedostatkům žadatelů poměrně velká.

A proto na tyto půjčky sázejí zejména ti, kdo jsou v komplikované situaci, která jim ztěžuje jejich snažení jinde.

Pokud mají dotyční nemovitost, již by mohli dát za půjčku do zástavy, mířívají nejednou přímo sem.

Protože mají rozum a vědí, co je pro ně to nejlepší.

Related posts

Prodej firem: Najděte perfektního zájemce pro svůj podnik

no-media.cz

Proč lidé svolí k výkupu nemovitosti?

no-media.cz

Nejjednodušší výdělek bez práce? Investice do P2P půjček

no-media.cz