Pro muže Pro ženy

Moderní návrat ke klasické fotografii – na skle

V současné době, kdy má každý mobilní telefon kvalitní fotoaparát, není problém zachytit všechny všední i nevšední okamžiky. Co je naopak problém, že máme spousty fotek v digitální podobě. Nemáme je na očích  a postupně upadají v zapomnění. Což je velká škoda, protože možností, jak si tyto okamžiky připomínat, je hned několik.

více v článku...

Nevšední okamžiky

Už nemusíme čekat na vyvolání celého filmu, vytisknout si můžeme pouze ty nejlepší a nejpovedenější snímky. A to vše z pohodlí domova, stačí nám pouze tiskárna a kvalitní fotopapír. Popřípadě můžeme využít služeb tisku digitální fotografie, které nabízí i nejbližší drogerie. Pokud si ale chceme připomínat nějaký zvláště výjimečný okamžik – svatbu, společný zážitek, první dětský úsměv nebo místo, které je pro nás důležité – jen obyčejná fotografie nestačí, chce to také něco výjimečného. Jedním z originálních dárků může být i vytištění požadovaného obrázku na neobvyklé materiály jako je třeba sklo. Taková fotografie na skle může být velmi neobvyklým překvapením pro naše blízké, kteří se mohou těšit zachyceným okamžikem a i pro nás, jako připomínka onoho výjimečného momentu.

Snadné vytvoření

Nemusíme se obávat složité přípravy, vše vyřešíme od svého počítače v klidu domova. Vybrat si lze již předem připravenou šablonu nebo si vytvořit vlastní. Po nahrání vybrané fotky máme možnost ihned si zkontrolovat, zda výsledek odpovídá  představě. Navíc díky moderní technologii potisku skla není nutné omezovat se pouze na fotografii, je možné vytvořit si i vlastní album oblíbených písniček. V tomto případě je použit QR kód, který lze snadno načíst mobilním telefonem a můžeme si užívat oblíbené skladby. Fantazii se meze nekladou, skleněná deska s fotografií na míru bude bezpečně zabalená doručena až domů nebo na adresu, která bude zadána. Vytvořenou desku je tak možné zaslat přímo na adresu obdarovaného.

Udělat radost sobě, své rodině a svým blízkým a darovat speciální okamžik, který je navíc nevšedně zachycen na skle, nepotřebuje zvláštní chvíli. Radost se má dělat kdykoli.

Related posts

Korund je minerál, který se přirozeně vyskytuje v různých barvách

no-media.cz

Zima řádí venku, teplo ve vašem šatníku. Co nastupuje na scénu s přechodem období?

no-media.cz

Avokádo zelené super ovoce

no-media.cz