Pro muže Pro ženy

My sázíme stromy, vy můžete přispět maličkostmi!

Značka vteřinových lepidel Loctite od společnosti Henkel rozjela projekt pro pomoc i obnovu modré planety a našeho domova. Každý, kdo se připojil, dostal dar a byl za něj vysazen i jeden strom.

I když jsme jako lidstvo dokázali mnoho úspěchů, ne vždy jsme byli k Zemi štědří a vděční. Máme tedy i podíl na slábnutí přírody kolem nás, odlesňování, a dokonce máme jako lidstvo i podíl na vymírání jak známých, tak i stále neobjevených druhů živočichů i rostlin. I když nás tato zrychlená doba stále tlačí vpřed, Loctite chce naopak říci, „zastavme se a dejme druhý život našim věcem i planetě. Pomozte opravit planetu i drobnosti mohou skládat celý svět.“

Aby nás dobrý skutek zahřál hned dvakrát, přišla značka s jednoduchou myšlenkou. Téměř každá rozbitá věc může dál sloužit, jen ji stačí opravit. Proč vyhazovat oblíbený hrnek s odštípnutým ouškem, kabelku, či boty nebo i květináč.

Proto letos na jaře odstartovala kampaň nabitá informacemi, dobročinnými skutky, ale i soutěží s krásnými cenami. Každý, kdo opravil nějakou věc vteřinovým lepidlem Loctite, se mohl zúčastnit. Stačilo spravený předmět vyfotit a fotografii sdílet na www.pouzivejloctite.cz.

Každá taková fotografie pomohla hned dvakrát. Kromě toho, že opravená věc mohla dál sloužit, slíbila značka Loctite za každou fotografii zasadit jeden strom. Do soutěže se v České a na Slovenské republice připojilo téměř 200 fotografií (198). To je hezké číslo. Loctite se ale rozhodl pomoci ještě více, a úsilí lidí tak znásobit a podpořit. A tak bylo vysazeno 500 stromů.

Děkujeme

Děkujeme všem, kteří se akce zúčastnili a kteří podíleli na pomoc naší planety. Toto je ovšem jen začátek! Připojte se k nám pro dobrou věc. Stačí tak málo, slepit, opravit, recyklovat – vrátit věcem život a pomalu i planetě.

www.pouzivejloctite.cz

Related posts

Navigace světem hazardu: Úloha Instititu pro regulaci hazardních her

PH

Jak na moderní a jednoduchý e-learning zaměstnanců?

PH

Mango, ta pravá móda

no-media.cz