Bydlení

Neobyčejné mramorové umyvadla

Jak přidat barvu do našeho světa? Jak zajistit, aby i ty nejjednodušší věci potěšily oko? Aby to, co se v každodenním životě zdá běžné, stalo se výjimečným akcentem? Odpovědí je přírodní kámen.

Tento kámen přichází z dalekých ostrovů Indonésie. Tento pestrý a exotický kout světa je často zasažen silami Matky Přírody. Časté tektonické jevy a spící sopky vytvářejí specifické podmínky, ve kterých vznikl mramor Creme. Jeho jemný vzhled odráží krásu v drsném, nepředvídatelném prostředí. Právě tuto krásu využili nadšenci z Lux4home™, když zařadili mramor Creme do své koupelnové kolekce. To je skvělý způsob, jak se odlišit díky produktům s jedinečným příběhem.

Luxusní mramorové vany

V nabídce Lux4home™ jsou také volně stojící vany z mramoru vyráběné v Indonésii. Vany typu stone bathtub, jako například Aurea Cream nebo Abu Cream, jsou ručně vyráběné z jednoho bloku přírodního kamene. Tyto luxusní produkty se vyznačují unikátním vzhledem a mimořádnou odolností. Každá vana má svůj vlastní, jedinečný charakter, což z ní činí jedinečné umělecké dílo.

Ručně vyráběná kamenná umyvadla

A nyní něco pro ty, kteří touží po jedinečných interiérech a moderních architektonických řešeních. Ručně vyráběná umyvadla, kamenné vany nebo koberce z přírodních kamenů jsou pro ty, kteří očekávají něco více než standardní koupelnovou keramiku.

Individuální řemeslníci v Indonésii vytvářejí v Lux4home™ produkty s historickou a uměleckou hodnotou. Indonésie, největší souostroví na světě, nabízí neuvěřitelný výběr přírodních kamenů. Speciálně vybrané a roztříděné kameny pocházejí z ostrovů jako Bali, Jáva, Sumatra, Borneo, Maluku, Sumba, Lombok, Yamenda a 97 dalších, neobydlených člověkem. Tyto kameny se následně mění v jedinečná kamenná umyvadla a vany. Každý dotyk takového předmětu z přírodního kamene vám připomene krásu Matky Přírody.

Onyxová umyvadla

Na každém onyxovém umyvadle jsou viditelné vrstvy, které se tvoří při osvětlení kamene. Často jsou taková umyvadla instalována v koupelnách a koupelových salonech. Onyxová umyvadla jsou nejdražší díky své jedinečnosti, hodnotě a dostupnosti onyxu. Tato umyvadla kombinují ušlechtilé materiály s různorodými barevnými tóny a škálou stínů, které jsou jedinečné pro přírodní kámen. Díky Lux4home™ se moderní styl koupelen spojuje se symbolikou přírodních materiálů.

Obklady z oblázků

Obklady z oblázků jsou jedním z nejznámějších produktů Lux4home™. Jsou vyrobeny na základě síťky „mesh“ pouze s použitím nejkvalitnějších oblázků, které se vyznačují trvanlivostí a krásnými barvami. Kameny pocházející z různých koutů Indonésie jsou ručně tříděny podle velikosti, barvy, odstínu a tvaru. Poté jsou oblázky umístěny na speciální matrici, na které je nakreslen vzor mozaiky.

Vana z přírodního kamene

Produkty z říčních kamenů patří k těm nejexkluzivnějším. Možnost navrhnout jedinečné vzory zajišťuje jejich jedinečnost. Kamenné vany mohou být vyrobeny jak ze surových říčních kamenů s nepravidelnými tvary, tak i z mramorů a onyxů s hladkými a pravidelnými tvary. Každá vana má svůj vlastní charakter, což z ní činí jedinečné umělecké dílo. Kamenné vany ve stylu klasickém nebo moderním mohou být ohromujícím prvkem interiéru, který vzbuzuje obdiv každého, kdo je uvidí. Koupel v nich je jedinečným zážitkem a neustálým odpočinkem.

To jsou jen některé z možností využití přírodního kamene v interiérech. Produkty Lux4home™ zajišťují, že jednou zařízený interiér zůstane krásný po mnoho let.

Related posts

Hodinový manžel, nebo instalatér, koho si zavolat a proč?

no-media.cz

Hledáte spolehlivou a ověřenou firmu, která vám pomůže s vyklízením bytu?

no-media.cz

Vybavení, kterým zpestřit dětský pokoj

no-media.cz