Zajímavosti

Online kurzy BOZP a PO vám ušetří spoustu práce. Jaký koordinátor BOZP pomůže?

Školení bezpečnosti práce je pro řadu podnikatelů poměrně nepříjemná zátěž. V dnešní době už naštěstí tuto povinnost můžete vyřešit velmi snadno online, a to na základě pár kliknutí myši. Jak na to?

Oblíbený koordinátor BOZP

V naší zemi se mezi nejznámější koordinátory BOZP řadí známá společnost PREVENT. Tito odborníci se už od roku 1994 specializují na BOZP a PO, pracovnělékařské služby, auditing i vzdělávání zaměstnanců. V tuto chvíli spolupracují s více než 5 500 firmami napříč všemi obory. To znamená více než 1 milion proškolených zaměstnanců.

Pro účely zákonného školení vyvinula daná společnost vlastní moderní platformu s názvem INSTRUCTOR. Co dokáže?

Nejen vstupní školení BOZP a PO

Základem platformy INSTRUCTOR jsou online kurzy, které můžete svým zaměstnancům otevřít kliknutím myši. Nezáleží na tom, jestli jsou zrovna v dílně, kanceláři, doma, na chatě či na dovolené.

Tyto kurzy si lze buď nechat vytvořit přímo na zakázku, udělat si vlastní svépomocí, případně si koupit některý z již hotových produktů:

  • BOZP,
  • požární ochrana,
  • profesní školení řidičů,
  • školení první pomoci,
  • elektrická zařízení,
  • GDPR,
  • informační a kybernetická bezpečnost,
  • ochrana životního prostředí,
  • mnoho dalších specializovaných kurzů…

Řada užitečných funkcí

Platforma INSTRUCTOR navíc umožňuje rozdávat vašim podřízeným testy, po jejichž úspěšném splnění obdrží certifikát (ten podepíšete online). V průběhu zaměstnaneckého poměru si přitom budou moci kdykoliv rozkliknout firemní knihovnu, kde načerpají dostatek informací.

Vy budete mít k dispozici kompletní a pravidelný reporting, díky němuž získáte 100% přehled o všech skutečnostech týkajících se BOZP a PO v vaší firmě. Tato dokumentace BOZP a PO se dá použít i v případě kontroly ze strany státu.

Pro vzdělávání online je vám k dispozici i EDUNIO platforma. Ta je určená pro firemní e-learning, pro vzdělávání zaměstnanců ve větším počtu osob.

Related posts

Hledáte jednoduchý, ale originální dárek pro své známé?

svet zeny

Platební terminál Dotypay vám pomůže zvýšit obrat i o 27 %

no-media.cz

Co dokáže správně zvolená marketingová agentura?

svet zeny