Pro ženy

Podle čeho vybrat zásnubní a snubní prsten? Řiďte se svým srdcem, ale i designem a druhem kamene

Když se rozhodnete požádat milovanou o ruku, chcete být originální. Jedná se o významný krok, který změní život vás obou. Tento vzácný okamžik nesmí být ochuzen o velkou dávku romantiky. Nakonec je však nejdůležitější to, jak se bude drahé polovičce líbit zásnubní prsten.

Většina mužů si na romantická gesta nepotrpí, a proto je pro ně složité vymyslet, jak svou milou o ruku požádá. Někdo vsází na večeři v luxusní restauraci, jiný klade důraz na uvolněnou atmosféru. Pravdou je, že svou partnerku zná nejlépe právě on, tudíž by neměl být výběr zásnubního prstene velký problém. Najdou se však pánové, kteří si nechají rádi odborně poradit. Výběr klenotu k zásnubám i na svatbu je vskutku náročný. Naštěstí jsou dnes k mání také originální snubní prsteny.

Na co se soustředit jako první?

Nejlepší bude, když zavřete oči a představíte si svou princeznu, jak je nalíčená a oblečená. Některé ženy jsou extravagantní a jiné si potrpí na klasiku.V obou případech jsou ideální zásnubní prsteny s diamantem. Myslete také na barvu zlata. Ne všem ženám sluší to žluté, proto můžete dát přednost zlatu bílému, protože si s oslnivým diamantem velmi rozumí. Máte-li pocit, že je diamant pro partnerku nevýrazný, omrkněte šperky se safírem, rubínem či ametystem. Dokonce lze vybrat i prsten s kamenem, který se k ní hodí dle znamení zvěrokruhu.

Neklesejte na mysli a buďte kreativní

Jakmile dojdete k finálnímu rozhodnutí, je nutné řešit velikost a tvar kamene. Na výběr je nespočet designů, které berou dech. Populární jsou kulaté tvary, ale také nevšední čtvercové výbrusy. Velmi oblíbená je kombinace diamantu s jiným drahým kamenem. Dejte na instinkt, popřípadě se mrkněte partnerce do šperkovnice. Tam zjistíte, jaké šperky preferuje.

Related posts

Moderní aromaterapie

no-media.cz

Domácí zázvorový sirup

no-media.cz

Srdce z kamene

no-media.cz