Finance Pro muže Pro ženy

Proč je žádaný TypeScript Developer?

Naučit se programovat je dlouhá cesta, která nikdy nekončí. Každý vývojář se neustále potýká s dilematem, které technologie, knihovny či frameworky se vyplatí naučit, aby zlepšil svou práci a zvýšil svou hodnotu na trhu práce. Dnes se podíváme na nástroj jako TypeScript. Co to je a potřebují jeho znalosti vývojáři TypeScriptu?

Co je to TypeScript?

TypeScript je open source a bezplatný programovací jazyk vytvořený v roce 2012 inženýry společnosti Microsoft pro vytváření velkých webových aplikací. Je to nadmnožina JavaScriptu, která zavádí mnoho zařízení a dalších možností. TypeScript, jak název napovídá, umožňuje zavedení silného psaní. Tento jazyk je kompatibilní s JavaScriptem a kompiluje jakoukoli jeho verzi. To znamená, že má všechny mechanismy, které má JavaScript, plus další. Důležité je, že jej lze použít jak na straně serveru (node.js), tak v prohlížeči. Výhody TypeScriptu rychle ocenily největší společnosti jako Adobe, Mozilla nebo Asana, které se rozhodly do tohoto jazyka přepsat své kódové základny vytvořené v JavaScriptu. TypeScriptu si všiml i Google, který po dohodě s Microsoftem založil Angular2 na této technologii. To je jeden z důvodů, proč je TypeScript v poslední době mezi webovými vývojáři stále populárnější. Stejně tak je žádaná typescript developer práce.

TypeScript programátor – jaké jsou požadavky?

Na začátek se sluší říci, že TypeScript je rozsáhlý programovací jazyk, který se v posledních letech stal opravdu populárním. Pravděpodobně nejvíce lidí se to nyní učí, pokud jde o práci s frontendem. V tomto případě se jeden učí jazyk samotný a dva jsou dovednosti jQuery, CSS nebo HTML, které se prostě hodí. Skutečná síla TS, potažmo JS však spočívá v dalších knihovnách a frameworkech. Typescript programátor by měl ovládat React, Vue.js, Angulara, Meteor.js, Aurelia.js, Polymer nebo Mithril.js. Kromě toho byste měli znát systém správy verzí Git a databáze SQL. To vše je však společné každé programátorské profesi. Díky tomu má typescript programátor plat na vysoké úrovni a neustálý přísun práce. Máte-li zájem o tuto pozici, firma TIP IT Solutions je prostředníkem k vašemu cíli.

Related posts

Půjčka pro OSVČ pomůže rozjet zajímavé projekty

no-media.cz

Luxusní parfémy, které svádí k pokušení

no-media.cz

Jak vyrobit velikonoční pomlázku

no-media.cz