Reklamní články

Proč musíte provádět profesní školení řidičů na platformě INSTRUCTOR?

Ať už podnikáte v kterémkoliv odvětví, určitě nesmíte podceňovat neustálé vzdělávání zaměstnanců. Právě špičkově vyškolení lidé jsou základním stavebním kamenem úspěchu. V dnešní době tento proces snadno vyřešíte online. Proč musíte vyzkoušet zrovna platformu INSTRUCTOR?

Spolehlivý poskytovatel BOZP

Ze všeho nejdříve si představíme jednoho z největších hráčů v odvětví BOZP u nás – společnost PREVENT. Ti se už více než třicet let věnují BOZP a PO, auditingu, pracovnělékařským službám, administrativě i vzdělávání zaměstnanců.

V tuto chvíli spolupracují s více než 5 000 firmami z nejrůznějších odvětví – od řidičů přes řemeslníky až po obchodníky či vyloženě kancelářské pozice. Co se týče školení, ročně jím díky dané společnosti projde více než 1 100 000 zaměstnanců.

Nás v tuto chvíli zajímají hlavně vzdělávací kurzy online, které vám poskytne platformo INSTRUCTOR. K čemu je dobrá a co vše dokáže?

Nejen profesní školení řidičů

Hlavním úkolem platformy INSTRUCTOR jsou online kurzy, které vašim zaměstnancům vštěpí základní pravidla BOZP online (i na home office), PO, první pomoc, ergonomii, GDPR, přičemž nechybí samozřejmě ani profesní školení řidičů. Jedná se tak o ideální pomoc pro menší firmy.

Tyto online kurzy navíc budete moci zaměstnancům pouštět úplně kdykoliv, odkudkoliv a kdekoliv, a to pouhým kliknutím myši. Oni si je tak budou moci klidně pustit i na chatě, pracovní cestě či třeba doma. Po úspěšném splnění jim platforma udělí příslušný certifikát, který podepíšete elektronicky.

Jednotlivé kurzy si můžete koupit. Mimo zmíněných zaměření najdete i produkty specializované na:

  • nakládání s chemickými látkami,
  • praní špinavých peněz,
  • řešení konfliktů,
  • hospodaření s energiemi,
  • práci ve výškách,
  • šikanu na pracovišti,
  • a mnoho dalších variant…

Kurzy si stejně tak můžete vytvořit svépomocí, stejně jako si je nechat vyrobit přesně na míru. I když se pohybujete ve vyloženě specifickém oboru – přijdete si na to své.

Tato aplikace navíc umožní zaměstnancům nonstop přístup k firemní knihovně, kde budou moci rozšiřovat své znalosti. Zároveň si kdykoliv přehrají záznamy ze školení či zakoupených seminářů.

Vy zase získáte 100% reporting, díky němuž získáte dokonalý přehled o znalostech i snaze svých zaměstnanců. Součástí balíčku jsou i notifikace a upozornění na důležité události.

Přesvědčte se na vlastní oči

Nejlepší bude, když si rozkliknete webové stránky platformy INSTRUCTOR a sami si prohlédnete seznam dostupných funkcí. Díky přehledné prezentaci ihned zjistíte, co vše aplikace dokáže a jak vám přesně pomůže.

Poté stačí použít dostupné kontakty a nechat si vypracovat cenovou nabídku přesně na míru.

Related posts

Jak pořizovat dobré fotografie telefonem

no-media.cz

Pracovní oděvy dokážou své: chrání a jsou stylové

no-media.cz

Bioklimatická pergola je moderní řešení pro venkovní prostor

svet zeny