Reklamní články

Profesionální kávovar je vizitkou každé firmy

Nejen doma, ale také v práci si chceme vychutnat dobrou kávu. Nabídnout ji zaměstnancům i návštěvám patří k vizitce firmy, stejně jako čistá zasedačka nebo milá recepční.

Raději žádnou než nedobrou

Zažil to každý, kdo ve své práci navštěvuje obchodní partnery a zákazníky. Zasedací místnost, příjemný začátek schůzky a recepční nebo asistentka přináší kávu. Napijete se a v tu chvíli nejde myslet na nic jiného, než co udělat teď. Pít dál příšernou kávu, zachovat se slušně a dělat, jakoby nic, nebo ji nechat být a doufat, že si nikdo nevšimne a nevybídne k dopití. I taková drobnost, jako je kvalitní káva, může stát za úspěšným kontraktem nebo spoluprací. Nejen kvůli obchodním partnerům, ale také zaměstnancům jsou tak ve firmách stále oblíbenější profesionální kávovary. Bez problémů zvládnou celodenní náročný provoz a připraví kávu se skvělou chutí, za kterou se nebude muset firma stydět.

Rychlá příprava s kapslí

Příprava kávy je s kávovarem mnohem jednodušší a rychlejší, než čekat, až se v konvici uvaří voda a po lžičkách dávkovat do hrníčků instantní kávu. Jedno stisknutí tlačítka stačí, kávovar udělá veškerou práci. V malých firmách jsou oblíbené také kapslové kávovary pro svou nízkou pořizovací cenu, jednoduché ovládání a snadnou údržbu. Do držáku se vloží kávová kapsle s nápojem podle našeho výběru a stiskne se tlačítko, nic víc není potřeba. Tento typ přípravy kávy je populární i v domácnostech, kde by se třeba velký kávovar dostatečně nevyužil.

 Historii kávy máme celkem jasnou představu, na rozdíl třeba od čaje. I když se to zdá neuvěřitelné,  lidé ji popíjí už více jak 1500 let. Její první objev je datován do roku 525 v Etiopii, odkud se dále rozšířila do celého světa. Za popularitou kávy stojí kromě skvělé chuti i její účinky, zlepšuje náladu, dodá energii a pomáhá se soustředit.

Related posts

Úklid kanceláří, mytí oken a další úklidové služby? Obraťte se na specialisty

no-media.cz

Hledáte úsporu pro každodenní využití? Nabídneme vám akce, které neodmítnete

no-media.cz

Společnost byla zařazena na prestižní seznam „Climate Change A List“

no-media.cz