Reklamní články

U Canmet koupíte ty nejlepší technologie na zpracování plechů, které jen můžete ve světě najít

Možná se řadíte ke společnostem, které se vrhly do strojírenského průmyslu, stále se rozrůstáte, a tak pořizujete další a další technologie, které vám v tomto oboru pomohou. Možná jste zavedenou společností, která přemýšlí, čím svou výrobu obohatit, zefektivnit, vylepšit.

Ať už je to jakkoli, víte přesně, že hledáte řezací lasery, nebo byste rádi cenné rady a doporučení, pro který stroj se ve vaší situaci rozhodnout, ochotně, ráda a kvalifikovaně vám poradí společnost Canmet. Na trhu je již 30 let a nabízí našincům i zahraničním firmám špičkové technologie od těch nejlepších výrobců.

Investujte do řezacích laserů Eagle

Jednou z nejlepších společností poslední doby je polská firma Eagle, která vznikla v roce 2006. Vyrábí špičkové laserové řezací stroje, a i díky tomu získala a stále získává vysoké finanční granty od EU na svou další výrobu a zdokonalování se. Zajímavostí je, že vyrábí nejrychlejší a výkonově nejsilnější laser na světě, nebo nabízí stroj s nejrychlejší výměnou stolů na trhu.

K TOP strojům od Eagle patří laserový řezací stroj eSmart. Jedná se o ekonomickou volbu pro bezproblémové a snadno použitelné lasery. Nabízí vynikající výkon a malou zastavěnou plochu. Má přímé lineární pohony pro všechny osy X, Y, Z, max. zrychlení 2 G. Potěšující je nejen její kompaktní konstrukce, ale i ekologická automatická výměna stolů bez použití hydrauliky, ochranné sklíčko v řezné hlavě až 355 mm nad řezaným materiálem, komfortní obsluha nebo přístup k vykládacímu stolu ze všech stran.

Praktické tabulové nůžky

Možná se vám budou hodit i tabulové nůžky.

Tabulových nůžek můžeme využít pro přímé stíhání širokého spektra typů materiálů od minimálních tlouštěk po silné plechy.

Tyhle i mnohé další technologie najdete na canmet.eu.

Related posts

Malkia park: Vyrazte za zážitky do zooparku

no-media.cz

Proč musíte provádět profesní školení řidičů na platformě INSTRUCTOR?

svet zeny

Přeceňování e-shopů je v současnosti ideálním nástrojem ke zvýšení zisku

no-media.cz