Zprávy

Víte, proč udržovat výrobní prostory v čistotě?

Myslíte si, že udržování pořádku ve výrobním procesu je přežitek? Opak je pravdou. Nejenže se v čistém provozu lépe dýchá a efektivněji pracuje, ale zároveň podporujete bezpečnost zaměstnanců. Poradíme vám, jak na to.

Odsávání a filtrace vzduchu

I když v dnešní době bezpečnost na pracovišti upravují zákonem daná pravidla, vždy můžete udělat něco navíc. V tomto případě se zajímejte o odsávání vzduchu a jeho filtraci. Využijte moderní technologie a zaměřte svou pozornost na filtry, určené k centrálnímu odsávání. Oceníte vysokou účinnost filtrace, ale také inteligentní systémy řízení.

Pro koho se hodí

Stacionární filtrační zařízení se hodí nejen pro brusírny a slévárny. Oceníte je také ve dřevozpracujícím a polygrafickým provozu. Bezpečnost na pracovišti výrazně podpoří odsávání explozního prachu, který může být právě v těchto průmyslových odvětvích problémem. Filtrační zařízení využijete i k odprášení sil nebo pásových dopravníků.

Ve slévárnách a tavírnách využijete také rekuperátory spalin. Ty se hodí svými vlastnostmi i do sklárny, kde si dokážou velmi rychle a účinně poradit s odsáváním spalin. Rekuperátory spalin zajistí bezpečné podmínky pro práci i v provozech, kde dochází k přímému kontaktu s plamenem, například zmíněné sklárny, slévárny a tavírny.

Moderní vybavení do provozu

Pomocí těchto inteligentních systému vytvoříte komfortnější prostředí nejen pro samotnou výrobu, ale také pro zaměstnance. V mnoha případech pomůže odprášení vláknitých materiálů, které vznikají v dřevozpracujícím a papírenském průmyslu, k eliminaci alergií a zdravotních obtíží.

Výhody cyklonových odlučovačů

K odloučení větších nečistot použijte cyklonové odlučovače. Nejčastějším využitím je v tomto případě odsávání pilin. Velkou výhodu však odlučovače přináší i v případě odprášení kotlů na tuhá paliva.

Využijte komplexní technologie moderního způsobu, jak odsávat prach a filtrovat vzduch. Podpořte bezpečnost svého provozu a udělejte vstřícný krok ke svým zaměstnancům. Vaše výroba bude rychlejší a efektivnější, což s sebou přináší také zvýšení zisku.

Related posts

Jak chybujeme při sestavování personální inzerce

no-media.cz

Elektronická docházka – pro snadnější správu mateřské školy

no-media.cz

Želvy ve šperkařství

no-media.cz