Bydlení

Vyberte si dekorace pro váš domov, jež podtrhnou váš styl

Když vejdeme do interiéru, který je doplněn o zajímavé a vkusné dekorace, můžeme na sobě pozorovat velmi příjemné pocity. Právě zdánlivé drobnosti zdobící a dotvářející atmosféru umí umocnit kouzlo aktuálního období. Stejně tak poukáží na to, co máme rádi, čemu se věnujeme nebo k čemu tíhne naše srdce.

Útulná a milá atmosféra potěší každého

Bez ohledu na to, zda jsme žena či muž, je nám dvacet, čtyřicet či sedmdesát, bytové doplňky nám mohou navodit pocity hřejivé atmosféry a útulna. I malé děti mají doplňky do bytu rády a často nás ponoukají ke koupi postaviček, závěsných ozdůbek nebo třeba luceren.

Do většiny pokojů můžeme vždy umístit hezky vypadající svíčky, svícny nebo zmíněné lucerny. Už osvětlení, které je zároveň účelné, umí udělat s prostředím a prostorem doslova divy. Taková skleněná petrolejová lampa byla a stále je populárním typem osvětlení, který umocní kouzlo okamžiků trávených v klidu o samotě, stejně jako romantického večera ve dvou. I světelné LED řetězy jsou čím dál populárnější. Dají se jimi omotat květináče, vložit do vázy nebo skleněné nádoby, která bude zdobit prostor u dveří či kout v obývacím pokoji.

Figurky, které sdělí vaše emoce

Mnozí z nás zdobí svůj domov figurkami andílků, zvířátek, postaviček v různých pozicích, při různých činnostech. Existují figurky Willow Tree, které vašim nejbližším sdělí, že vám chybí, že je máte rádi nebo že jsou pro vás doslova vším. Mluví gesty, natočením těla, sklonem hlavy a podobně. Protože jsou pojaty v přírodních barvách, působí harmonicky a skvěle dotvoří jakýkoli prostor. Umístit si je můžete do pracovny, ložnice, dětského pokoje i obýváku.

Zajímavé a hezké květináče, lampy, figurky, koberečky a další bytové doplňky, najdete na Bellarose.cz. Podívejte se sami, jistě najdete takové, které vás osloví a budete si je přát mít doma.

Related posts

Nemovitostí k prodeji přibývá, jak být před konkurencí o krok napřed?

svet zeny

Pražský venkov aneb Praha, jak ji neznáte

no-media.cz

Inteligentní dům

no-media.cz