Pro muže Pro ženy

Zima jako žádná jiná. Poradíme vám, kam jezdí relaxovat celebrity

Chcete si dopřát kouzelný zimní pobyt v přírodě, užít si skutečně báječnou lyžovačku, kde bude samozřejmostí skvěle upravený svah, parádní sníh, servis na úrovni jak venku, tak v hotelu? Pak se vydejte na místa, která vám doporučíme níže. Budete jistě spokojeni a líbit se zde bude i vašim protějškům, přátelům nebo dětem.

Vydejte se do Špindlerova Mlýna

Láká vás wellness pobyt ve Špindlerově Mlýně? Nu, jakpak by ne? Český Aspen, jak se mu také říká, je to pravé pro příznivce lyžování, snowboardu, běžek i horské turistiky. Outdoorové aktivity si zde užijete plnými doušky, a to jak v zimě, tak v létě. Najdete zde mnoho wellness hotelů, penzionů, chalup, chat, restaurací i bister. Horské hotely v jejich nejlepší kondici, na které si dávají hoteliéři značně záležet, pro vás udělají maximum. Když se vám podaří spojit pohodový wellness s aktivní dovolenou, budete jistě nadšení.

Odjeďte do hor na Silvestra

Oslavy konce roku jsou každoročně spjaté s dobrým jídlem, pitím, a když je k tomu i skvělá společnost a zábava, je celek dokonalým způsobem, jak se loučit a zároveň vítat rok nový. Co třeba vsadit letos na silvestrovské pobyty a odjet se pobavit někde, kde budete sami? Silvestrovské i vánoční pobyty jsou stále oblíbenější, lidé se nechtějí stále honit, žít ve stresu. Chtějí to změnit a prvním krokem může být zažívat konec roku jinak, než bylo doposud zvykem. Žena vařila, uklízela, hostila. To se může díky silvestrovskému pobytu lehce změnit.

I v hlavním městě je krásně, stačí znát skvělé wellness hotel v Praze

Nemůžete nebo nechcete opouštět Prahu? Třeba kvůli dětem, kvůli rodičům v seniorském věku, o které pečujete. Pak zvolte wellness hotely v Praze, které pro vaše potěšení i odpočinek nabízí mnohé.

Více informací najdete na spa.cz.

Related posts

Dámské svetry: Kombinace pohodlí a elegance v chladných dnech

no-media.cz

Výhody a nevýhody robotické sekačky. Je pro vás vhodná?

no-media.cz

Nejžhavější trendy ve sportovních teniskách: Co nosí celebrity

no-media.cz