Pro muže Pro ženy

Jaký praktický dárek by letos k Vánocům mohl udělat radost?

Zvyšující se ceny za energie způsobily, že se mnoho z nás navrací zpět k topení tvrdými palivy. Někdo vsadí na kotel a někdo si chce udělat pohodu z ohně s krbovými kamny a spojit tak příjemné s užitečným. A to přesně můžete udělat také při výběru vánočního dárku. Jistě by se hodila nějaká ta pilka a s vysavačem na popel rozhodně nikdy nešlápnete vedle, protože ten nalezne své využití i několikrát denně. Zkrátka dobře načasovaný dárek s krásným a praktickým designem, jednoduchým ovládáním a inovativní technologií.

Řetězová pila mimo příprav palivového dřeva bude mít využití na zahradě i k prořezávání silnějších větví. Bateriová řetězová pila je pro práci na zahradě i při přípravě dřeva maximálně flexibilní. Řetězová pila KärcherCNS 18-30 Battery je vhodnou variantou a potěší i váhou, která se i s vloženou baterií pohybuje okolo 4 kg. S baterií s výkonem 5,0 Ah zvládne až 70 řezů, a to velmi precizních díky vynikající rychlosti a optimální šířce řezu. Velkou výhodou je i údržba a bezpečnost během práce. O napínání řetězu se postará systém, kterým je pila vybavena, díky čemuž není k napnutí potřeba nářadí. Extrémně jednoduché ovládání zabezpečí automatické mazání a o zmiňovanou bezpečnost se stará brzda, ochrana proti zpětnému rázu a systém dvou vypínačů.

Uklidit popel bez rozlítaných sazí, čistě a rychle, zvládne bateriový vysavač na popel KärcherAD 2 Battery Je kompatibilní s 18 V baterií, stejně jako řetězová pila CNS 18-30, takže vám pro oba přístroje bude stačit jedna baterie.

Vysavač i 14 l nádrž je z nehořlavého materiálu a flexibilní sací hadice z lakovaného kovu. O maximální bezpečnost při vysávání se starají plochý skládaný filtr a kovový filtr na hrubé nečistoty. S baterií 18 V vás nebudou obtěžovat žádné kabely a dostanete se přesně kam potřebujete. Díky dlouhé výdrži se stabilním výkonem a možnosti využívání bez elektrických zásuvek je AD 2 navíc skvělým pomocníkem i po letních grilovačkách.

www.karcher.cz

Related posts

Řešením čím dál dražších novostaveb může být koupě staršího domu

svet zeny

Trendy letošních svateb: co se nosí především?

no-media.cz

Nejžhavější trendy ve sportovních teniskách: Co nosí celebrity

no-media.cz