Zdraví

Biokosmetika: Hýčkejte se přírodou

Milujete, když si vezmete kelímek a váš prstík se zaboří do voňavé vazelínky, kterou ošetříte svoji pleť? Ta bylinková vůně esencí vás tak bude provázet celý den, protože bude jemně a nevtíravě vonět i nadále. Oceníte také, když si vyperete prádlo v prostředku, který nedráždí pokožku? Pak máme pro vás odhalení hotového království. Obchůdku, který voní jako čerstvě rozkvetlá louka. Místo, kde se ocitnete v srdci aromaterapie.

Proč je přírodní kosmetika lepší?

Žádné silikony ani parabeny. Nemusíte mít alergii, abyste se osypali po použití krému nebo mýdla s obsahem chemikálií. Vy vlastně ani nemusíte vidět, jak vám kosmetika s umělými přísadami škodí. Jen si představte, že byste si skrz póry do kůže násilně tlačili tekutý plast. Asi byste to neudělali. A teď si uvědomte, že s pomocí přípravků s různými chemickými přísadami něco takového konáte. Přírodní kosmetika je však jistotou, že vás nebude nic dráždit. Přírodní složky totiž léčí, proto používáme obklady z bylinkových nálevů nebo bylinkové čaje.

Dokonalá eko drogerie

A nyní zmíněný krámek, kde to voní. Vejdete dovnitř a na pár metrech čtverečních se ocitnete v ráji. Ta atmosféra na vás dýchne i na eshopu. V království, kde jsou krémy, mýdla, mastičky, olejíčky, prací prášky a další skvělé produkty z drogerie. Jen si počtěte, zasněte se a uvidíte, jak si tu nádheru představíte. Vezmete si do ruky elixír s olejem z divokých šípků a raw medem. Vše ovoní rozmarýnový a heřmánkový extrakt, olej z mateřídoušky a tymián. Už cítíte tu vůni? Tak právě taková kosmetika je v obchůdku Ekokočka. Majitelka vybírá to nejlepší v české produkci, výrobky vznikají s láskou v dílnách. Najdete zde bylinky, oleje, přírodní esence, paleta je opravdu pestrá. Na eshopu si vyberete, co chcete, a zásilková služba vám přírodní poklad doručí až domů.

Related posts

S vůní kokosu

svet zeny

Kůže při práci trpí. Jak ruce ochránit?

no-media.cz

Proč chodit na wellness?

no-media.cz