Auto Moto

Kde si pronajmout minibus a na kolik to vyjde?

Potřebujete čas od času minibus, nebo jiný vícemístný automobil? Tak si ho pronajměte. Víme, od koho.

Máte v plánu vzít na dovolenou spolu se svou rodinou i prarodiče, partnery dětí či své kamarády, do jednoho auta se stoprocentně nevejdete? Nebo členy hudební skupiny a koncert či váš pracovní kolektiv na teambuilding, veletrh nebo jakoukoliv jinou akci? V podstatě máte dvě možnosti. Buď si pronajmete několik aut osobních, nebo jedno vícečetné. Jakou zvolit? Odpověď je jasná. Když si vše propočítáte, zjistíte, že při takové cestě do Chorvatska vás samozřejmě mnohem levněji vyjde e provoz jednoho vozidla. Nemalé částky ušetříte jen na na mýtném či parkovném.

Co to je vícemístný automobil?

Hlavní úlohou vícemístných vozidel je pohodlně přemístit více než pět osob. Ve srovnání se standardním vozidlem disponují větším množství sedadel a celkově jsou prostornější. Do této kategorie patří minivany, vozy, SUV, kombi, mikrobusy, minibusy a autobusy. Tyto typy vozidel se od sebe liší velikostí, počtem sedadel, spotřebou paliva, cenou i typem řidičského oprávnění. Odpověď na otázku, jaký zvolit, proto závisí na mnoha faktorech. Vašich nárocích na komfort, funkčnost vozu, počtu přepravovaných osob i vašem rozpočtu.

Minivany, mikrobusy a autobusy

Hlavním parametrem při výběru vícečetného vozidla zřejmě bude počet přepravovaných osob. 6 až 8 jich pojmou minivany, SUV vozy a víceúčelové MPV vozy. 9 až 12 lidí se vejde do mikrobusu, pro více než 13 osob už budete potřebovat mikrobus či autobus. Se standardním řidičským oprávněním skupiny B můžete řídit pouze minivan, SUV, MPV vozidlo a mikrobusy do 3,5 tun. Větší a těží vozidla už vyžadují řidičské oprávnění skupiny D.

Koupě, nebo pronájem?

Při odpovědi na tuto otázku vycházejte z frekvenci využívání vícečetného vozu. Budete-li ho používat na každodenní bázi, rozhodně zvažte jeho koupi. Pro občasné cesty se však jednoznačně vyplatí jeho zápůjčka. Pronájem zánovních vícemístných aut, mikrobusů a minibusů nabízí například autopůjčovna Taggart. V nabídce jsou denní, víkendové a krátkodobé pronájmy zánovních vícemístných vozů za bezkonkurenční ceny. Například pronájem osmimístného Fordu Tourneo Custom tu začíná na tisícovce na den.

Proč zrovna půjčovna mikrobusů Taggart?

Třeba proto, že se může pochlubit velmi dobrými referencemi, respektive vůbec nejlepším hodnocením ve svém oboru. Pěti hvězdičkami ji na vyhledavači Google ohodnotilo více než 2000 spokojených zákazníků. Na serveru firmy.cz má více než 550 pozitivních hodnocení. Tato půjčovna minibusů s pobočkami poblíž pražského hlavního a smíchovského nádraží zkrátka mezi zákazníky zkrátka jednoznačně vede. Důvodů její oblíbenosti je ale mnohem víc.

Přímé jednání a žádné skryté poplatky

Spokojení zákazníci si pochvalují i přímého jednání. Inzerované ceny například jsou konečné, pronajímatelé se nemusejí obávat žádných skrytých poplatků. Další řidič je zdarma a na výběr mají dva tarify, a to levnější s limitem a bez limitů km. Autopůjčovna samozřejmě hradí veškeré náklady s provozem, údržbou i pojištěním.

Kvalitní vozový park

Za autopůjčovnu Taggart vaše hovoří i kvalita nabízených vozů. Všechny jsou zánovní s nízkým počtem najetých kilometrů, takže v podstatě perfektně zajeté. To je zase záruka, že vás vozidlo v zahraničí nenechá ve štychu. I když i v tomto případě o vás bude perfektně postaráno. V případě jaké poruchy vám v co nejkratší době bude přistaveno vozidlo nové. Potřebujete vozidlo opravu rychle? Žádný problém. Můžete ho mít přistavené třeba v ten samý den jeho objednávky, a to v rámci pražského metra zcela zdarma. Ještě váháte? Neměli byste!

Related posts

I na Zetor 25 stále seženete náhradní díly

no-media.cz

Co jsou elektrokoloběžky a co o nich musíte vědět

no-media.cz

Jak často byste měli kontrolovat a vyvažovat kola vašeho vozidla

no-media.cz