Pro muže Pro ženy

Láká vás rodinná dovolená v Česku? Víme, kam se musíte podívat!

Přesně v tuto chvíli začínají lidé pomalu přemýšlet nad vysněnou letní dovolenou. Máte v plánu užít si opravdu spoustu zábavy a poznání, ale neutratit desetitisíce korun jen za letenky? V takovém případě poznejte krásy své rodné země. Kam se musíte podívat?

Navštivte nádhernou Moravu

Zajímají vás výlety v přírodě, poznávání zámků a architektury, muzea, vyhlášené restaurace, ale i ochutnávky vín? V takovém případě si nenechte ujít návštěvu jižní Moravy. Právě tento kraj nabízí ohromně pestrou škálu příležitostí pro rodiče i děti.

Pokud chcete být přímo ve středu dění, zarezervujte si ubytování Velké Bílovice. Toto malé městečko (necelé 4 000 obyvatel) je totiž pouhý kousek rovnou od několika lokalit, které musíte navštívit.

Zdaleka největší dominantou okolí je lednický zámek. Tato památka si dokonce zasloužila své místo na světovém seznamu UNESCO. Patří mezi nejkrásnější zámky na celém světě. Přesně proto se jedná o první místo, kam se musíte podívat!

Určitě si vymezte alespoň jeden celý den na pořádnou procházku skrz Chráněnou krajinnou oblast Pálava. Ta svým jedinečným vzhledem připomíná spíše středomořskou krajinu, takže se budete cítit jako v jiné zemi.

Nejlepší bude, když si najdete nejrůznější tipy na výlety na internetu. Přece jen máte před sebou desítky a desítky možností.

Rezervujte si ubytování co nejdříve

Nejspíše vám je jasné, že už někdy v půlce jara budou všechny nejlepší penziony a hotely zarezervované. Z toho důvodu byste neměli příliš otálet.

Mrkněte se například na vyhlášený penzion Velké Bílovice, kde na vás čekají útulné pokoje s vlastním sociálním zázemím a Wi-Fi. Pár kroků od postele najdete výbornou restauraci, takže snadno vyřešíte snídaně, obědy i večeře. A co víc, pouhý kilometr a půl od vás bude vinný sklípek.

Related posts

Jsem vegan

no-media.cz

Domácí zázvorový sirup

no-media.cz

Nechte se unést krásou svatební výzdoby a doplňků

no-media.cz