Bydlení

Chcete dopřát své drahé polovičce zamilovaný dárek? Máme pro vás fajn tip!

Už si ani nepamatujete, kdy jste naposledy své drahé polovičce jen tak dali nějaký pěkný dárek? Pak přišel nejvyšší čas tento omyl napravit! S naším nápadem zaručeně okouzlíte úplně každou osobu. O čem je řeč?

Jedinečný portrét podle fotografie

Určitě se nemusíte zaobírat šperky, kabelkami a dalšími drahými předměty. Trik netkví v co nejvyšší utracené částce, ale v originálním nápadu.

Co se týče originality, rozhodně se vyplatí zmínit portrét podle fotografie (případně svatební fotografie na plátně). Obyčejná zarámovaná fotografie samozřejmě není nic speciálního. Přesně proto se bavíme o tom, že profesionální kreslíř překreslí vámi zaslaný podklad.

Máte na výběr z realistické olejomalby, nebo abstraktnějšího lineartu, případně popartu. Zvlášť oblíbeným stylem je portrét ve stylu Simpsonových podle fotky. Máte-li doma milovnici/milovníka této žluté rodinky, pak jste právě na správné adrese! Prostě se nechte společně přenést do tohoto kresleného světa.

Nebo jste spíše fanoušci domácích mazlíčků? Hýčkáte si psa, kočku nebo třeba papouška? V tom případě vás nadchne portrét domácího mazlíčka. I v tomto případě si lze zvolit z pestré palety různých stylů.

Oblíbený e-shop Portreto

Jak si vlastně takové obrazy nechat vytvořit? Je to opravdu snadné. Zkrátka a dobře si otevřete internetové stránky e-shopu Portreto, které najdete pod vloženými odkazy. Poté si prohlédněte fotografie z předchozích prací, díky nimž načerpáte tolik potřebnou inspiraci.

Následně si vyberte preferovaný podklad (malířské plátno, puzzle, obal na mobil, malování podle čísel) a nahrajte svou fotografii. Budete mít hotovo za deset minutek. Ve finále zadáte adresu, zaplatíte a počkáte si několik pracovních dní na doručení suprového dárku.

Related posts

Získejte neomezenou svobodu v úklidu!

svet zeny

Tři typy oprav, které zvládnete i bez instalatéra

no-media.cz

Proč si zamilovat provensálský styl?

no-media.cz