Bydlení

Jakou tapetu do rustikálního interiéru

Každému sedí jiný styl, platí to i o moderním minimalismu. Jsou lidé, kteří dávají přednost útulnějšímu pojetí místnosti. Máte raději přírodní motivy? Líbí se vám spíš geometrické tvary? Nebo se cítíte lépe se zámeckými motivy? Tapety se hodí do každého interiéru, jen záleží na výběru. Na trhu je k dostání velké množství různých typů tapet, vyberete si určitě i vy. Vsadíte na skandinávské tapety, nebo vás okouzlí vliesové tapety s květinovými motivy?

Řešením jsou fototapety

Skvělou atmosféru v interiéru vykouzlí také fototapety. Možností je nepřeberné množství, stačí si vybrat ten správný motiv a budete si připadat jako na Sahaře mezi dunami, na oběžné dráze nebo třeba v Kanadě u jezera. Nezáleží na tom, zda bydlíte v domě na venkově, v bytě z první republiky nebo v moderní novostavbě. Nevyznáváte-li minimalistický styl, vyberte si tapetu, která vdechne vašemu domovu útulnou atmosféru.

Zamyslete se, kde se cítíte příjemně. Pokud je vaším vysněným pokojem prostor zařízený ve skandinávském stylu, kombinujte dřevo, kov a nebojte se ani interiérových dekorací. Tapety ve skandinávském stylu mívají jemné geometrické vzory a často se vyrábí v pastelových barvách. Můžete se ale uchýlit také k tapetám s přírodními motivy dřeva, kamení apod.

Cítíte se opravdu dobře na zámcích a ve starožitnictvích byste mohli trávit celé dny? Potom sáhněte po romantické zámecké tapetě. Vybírat můžete ze spousty barevných provedení a atraktivních vzorů, takže si tu vaši určitě hravě vyberete. Skvěle v každém interiéru vypadají také fototapety. Můžete mít na stěně oblíbenou krajinu, město, auto či zvířat. Fototapety se skládají z několika málo částí. Na zeď je nalepíte snadno a rychle a interiér si přizpůsobíte svým požadavkům raz dva. Využijte chladných dní ke zvelebení interiéru a přivítejte Vánoce v novém. Navštivte náš internetový obchod Tapeta-dekorace.cz, nebo přijďte načerpat inspiraci do kamenné prodejny ve Frýdku-Místku.

Related posts

Tři typy oprav, které zvládnete i bez instalatéra

no-media.cz

Nepodceňujte své síly a vrhněte se na výstavbu terasy svépomocí

svet zeny

Další mezinárodní úspěch pro MUTEO od SAPELI

no-media.cz