Pro muže

Kde najít spolehlivého a levného dodavatele zlata?

Nejlevnějšího prodejce zlata v ČR najdete na adrese zlatemince.cz. Prodejnu má v Praze v budově Obecního domu. Ale pozor, prodejna je ve druhém patře! Nikoliv v přízemí. Abyste nezabloudili, použijte služební vchod (z ulice u Obecního domu) hned vedle výlohy Blanky Matragi a nechejte se vyvézt výtahem do druhého patra.

Za nízké ceny získáte zlato i v Brně, v ikonické cihlové budově Dornych, vedle Vaňkovky.

Právě nízká cena a vysoké skladové zásoby přivádí k tomuto tradičnímu prodejci investičního zlata a stříbra nové zájemce o bezpečné uložení finančních prostředků do drahých kovů. Že jsou ceny zlatých cihel a zlatých mincí u tohoto prodejce skutečně nejnižší, se můžete přesvědčit na stránce investiční zlato. Ceník v euro je na stránce investičné zlato.

Přízemní cenou zlata se tento prodejce výrazně odlišuje od ostatních nabídek na trhu. Potvrzuje to i jeho umístění na prvním místě loňského srovnání finančních produktů v kategorii prodejců drahých kovů (soutěž pořádá server Finparáda společnosti Scott & Rose).

Proč je nezbytné srovnávat ceny?

Do čeho Češi ve zlatě investují nejčastěji? Do švýcarských slitků a mincí z různých zemí. Investiční zlaté slitky žádná česká mincovna nevyrábí, proto se u nás prodávají nejčastěji slitky ze švýcarských rafinérií. Pro mince to ale neplatí, ty seženete i české. Faktem ale je, že u různých prodejců jsou dostupné za rozdílné ceny.

Do celkové prodejní ceny se totiž promítne nejen náklad na výrobu, ale také na transport zlata a další položky. Proto se ceny u různých prodejců mohou lišit až o 10 %. V případě dražších slitků se bavíme o rozdílech v tisících korun! Pokud se rozhodnete do zlata investovat pravidelně, při nákupu u levnějšího prodejce můžete dlouhodobě ušetřit desítky tisíc. To je snad jasný důkaz, že se vyplatí ceny srovnávat.

Vy to ale už dělat nemusíte. Prodejce na adrese zlatemince.cz je nejlevnější, to je potvrzené.

Related posts

Zima jako žádná jiná. Poradíme vám, kam jezdí relaxovat celebrity

svet zeny

Transplantace vlasů – často kladené dotazy

no-media.cz

Úspěšné seznamování není jen o štěstí nebo náhodě

no-media.cz