Zdraví

Koordinátor BOZP připraví online kurzy BOZP a PO

Bezpečnost a ochrana zdraví při práci (BOZP) a požární ochrana (PO) jsou dvě klíčové oblasti týkající se bezpečnosti a ochrany na pracovišti, přičemž každá má specifická zaměření a taktéž soubor povinností pro zaměstnavatele. Každý zaměstnavatel je navíc povinen zajistit zaměstnancům školení BOZP a PO, a taktéž se nevyhne celé řadě činností, ať už se jedná o preventivní kontroly pracovišť, vedení dokumentace BOZP a PO, nebo pravidelné audity. Ideální je, kdyby vám někdo všech ohlídal, abyste na povinnosti nemuseli myslet.

Právě v takovém okamžiku na scénu vstupuje koordinátor BOZP, kterým je například společnost PREVENT. Poskytuje nejen komplexní poradenství BOZP a PO, ale i pracovnělékařské služby a online vzdělávání skrze své propracované LMS platformy INSTRUCTOR a EDUNIO.

Koordinátor BOZP se postará o všechno

Všechny náležitosti spojené s BOZP a PO přenechejte koordinátorovi, který pohlídá veškeré zákonné náležitosti za vás, a tak nemusíte na nic myslet. Koordinátor zkrátka sestaví plán, zajistí potřebná školení a taktéž povede dokumentaci.

Jedním velmi uznávaným koordinátorem BOZP a PO je právě společnost PREVENT, jehož úkolem je starat se o kompletní agendu spojenou s těmito segmenty, audity a taktéž poskytuje potřebná školení.

Když navážete spolupráci se společností PREVENT, tak vám provede prvně vstupní audit, na jehož základě vyhodnotí případná rizika, a potom sestaví plán. Stejně tak zpracuje dokumentaci, která odpovídá všem legislativám.

Pokud nechcete zaměstnávat pracovníka výhradně na školení BOZP a PO, externí spolupráce se společností PREVENT je ideální volbou, protože vám ušetří spoustu času, ale i peněz. Vy tak nemusíte vědět, jak vypadá dokumentace kontrolní činnosti, pracovních úrazů a školení, protože o všechny zmíněné záležitosti se postará koordinátor.

Bezpečnost práce na pracovišti jde i online

Koordinátor BOZP a PO připravuje online kurzy, takže zaměstnanci nemusí nikam chodit, ale všechno se provádí přímo na firmě. PREVENT má pro certifikované online kurzy vlastní LMS platformy, kterými jsou EDUNIO a INSTRUCTOR.

INSTRUCTOR je promyšlená a propracovaná LMS platforma sloužící výhradně pro zákonná školení BOZP a PO. Stejně tak má v nabídce i školení řidičů, online školení první pomoci, nakládání s nebezpečnými odpady, GPDR a podobně.

Rozsah školení je vskutku široký. INSTRUCTOR je platforma určená spíše pro menší společnosti.

Jestliže hledáte LMS platformu pro firemní e-learning bez kompromisů, nadchne vás po všech stránkách EDUNIO. To poskytuje e-learning i prezenční školení, online kurzy, elektronické certifikáty, blended learning a podobně. V neposlední řadě vám poslouží, pokud sháníte systém na webináře či dotazníky.

PREVENT je společnost, která se ve výše popsaných oblastech stane vaší pravou rukou.

Related posts

Jak se ke svému nosu chovat po rhinoplastice?

no-media.cz

Jak může pomoci workshop zaměřený na metodu TRE

no-media.cz

Jak podpořit imunitu pitím té správné vody?

no-media.cz