Zdraví

Koordinátor BOZP připraví online kurzy BOZP a PO

Bezpečnost a ochrana zdraví při práci (BOZP) a požární ochrana (PO) jsou dvě klíčové oblasti týkající se bezpečnosti a ochrany na pracovišti, přičemž každá má specifická zaměření a taktéž soubor povinností pro zaměstnavatele. Každý zaměstnavatel je navíc povinen zajistit zaměstnancům školení BOZP a PO, a taktéž se nevyhne celé řadě činností, ať už se jedná o preventivní kontroly pracovišť, vedení dokumentace BOZP a PO, nebo pravidelné audity. Ideální je, kdyby vám někdo všech ohlídal, abyste na povinnosti nemuseli myslet.

Právě v takovém okamžiku na scénu vstupuje koordinátor BOZP, kterým je například společnost PREVENT. Poskytuje nejen komplexní poradenství BOZP a PO, ale i pracovnělékařské služby a online vzdělávání skrze své propracované LMS platformy INSTRUCTOR a EDUNIO.

Koordinátor BOZP se postará o všechno

Všechny náležitosti spojené s BOZP a PO přenechejte koordinátorovi, který pohlídá veškeré zákonné náležitosti za vás, a tak nemusíte na nic myslet. Koordinátor zkrátka sestaví plán, zajistí potřebná školení a taktéž povede dokumentaci.

Jedním velmi uznávaným koordinátorem BOZP a PO je právě společnost PREVENT, jehož úkolem je starat se o kompletní agendu spojenou s těmito segmenty, audity a taktéž poskytuje potřebná školení.

Když navážete spolupráci se společností PREVENT, tak vám provede prvně vstupní audit, na jehož základě vyhodnotí případná rizika, a potom sestaví plán. Stejně tak zpracuje dokumentaci, která odpovídá všem legislativám.

Pokud nechcete zaměstnávat pracovníka výhradně na školení BOZP a PO, externí spolupráce se společností PREVENT je ideální volbou, protože vám ušetří spoustu času, ale i peněz. Vy tak nemusíte vědět, jak vypadá dokumentace kontrolní činnosti, pracovních úrazů a školení, protože o všechny zmíněné záležitosti se postará koordinátor.

Bezpečnost práce na pracovišti jde i online

Koordinátor BOZP a PO připravuje online kurzy, takže zaměstnanci nemusí nikam chodit, ale všechno se provádí přímo na firmě. PREVENT má pro certifikované online kurzy vlastní LMS platformy, kterými jsou EDUNIO a INSTRUCTOR.

INSTRUCTOR je promyšlená a propracovaná LMS platforma sloužící výhradně pro zákonná školení BOZP a PO. Stejně tak má v nabídce i školení řidičů, online školení první pomoci, nakládání s nebezpečnými odpady, GPDR a podobně.

Rozsah školení je vskutku široký. INSTRUCTOR je platforma určená spíše pro menší společnosti.

Jestliže hledáte LMS platformu pro firemní e-learning bez kompromisů, nadchne vás po všech stránkách EDUNIO. To poskytuje e-learning i prezenční školení, online kurzy, elektronické certifikáty, blended learning a podobně. V neposlední řadě vám poslouží, pokud sháníte systém na webináře či dotazníky.

PREVENT je společnost, která se ve výše popsaných oblastech stane vaší pravou rukou.

Related posts

Bezpečné pracoviště jako klíč k úspěšnému svařování bez nehody

no-media.cz

Jak může pomoci workshop zaměřený na metodu TRE

no-media.cz

Elektronická cigareta vs. Pulze

no-media.cz