Pro muže Pro ženy

Luxusní niche vůně za málo peněz? Jde to!

Vůně světových značek stojí spoustu peněz. Když se navíc zmíníme o exkluzivních parfumářských výrobcích, tak ty jsou pro mnohé i nedostupné. Dnes však existují i alternativy světových parfémů. A nově i těch, které jsou niche. Kde je seženete?

Niche parfémy levně

Dříve to platilo právě pro značky jako Chanel, Dior, To Ford, Carolina Herrera a další známé, spíš módní brandy. Ty prodávají parfémy za několik stovek, záleží na obsahu, ale klasické třicítky či padesátky se pohybují od 1500 do 3000 korun. Alternativní parfémy k těmto značkám si lidé zamilovali. Ovšem vytvořit ekvivalent niche vůně, tedy parfému, jenž je specifický, silný, originální, má speciální složení, které se jen tak nevidí (necítí), to byla výzva. A přece i niche parfémy mají své alternativy. Stejně vonící, krásné a s dlouhou výdrží.

Baccarat parfém

Pokud se vyznáte v niche vůních, pak víte, že mezi populární značky patří parfém Baccarat do značky Maison Francis Kurkdjian. Jde o unisex vůni, v níž se mísí tóny červeného pomeranče, šafránu, jasmínu, cedru i šedé minerální ambry. Takové unikátní kombinace ovšem něco stojí. Za pouhých 30 mililitrů zaplatíte bezmála 4000 korun. A teď si přestavte, že byste za 50 mililitrů zaplatili jen 535 korun! Jde to právě s alternativou PLATIN 248, kterou koupíte u Romeron parfum. V tomto obchodě mají vůně, které jsou inspirované světovými parfémy jako Chanel, Carolina Herrera, Prada, Armani, Tom Ford, Jean Paul Gaultier i zmíněné niche kousky jako Maison Francis Kurkdjian nebo Tiziana Terenzi. Neplaťte značku ani pronájem parfumerie, ale pouze vonný outfit, který si zamilujete. Buďte osobití a originální. Voňte se takovým parfémem, který jen tak někdo nemá. Proto si vás lidé snadněji zapamatují, lépe pak budete svádět i své protějšky.

Related posts

Romantický pobyt pro dva v ProFamily Hotel TOP Benecko

no-media.cz

3M: Inovace a kvalita v oblasti brusiv a lepicích pásek

no-media.cz

GAP pojištění: Co znamená a kde ho sjednat nejvýhodněji?

svet zeny