Bydlení

Trápí vás znečištěný městský vzduch? Známe ideální řešení

Nebudeme si nic nalhávat. Vzduch v našich městech není zrovna dobrý. Přece jen je plný zplodin z automobilů, bakterií, alergenů, pevných poletujících částic i dalších katastrof. Ačkoliv se tento problém týká hlavně citlivých osob, alergiků i astmatiků, ani zdravý jedinec by neměl příliš riskovat. Jak mít doma čistý vzduch?

Odpověď je jasná

Odpovědí na tuto otázku je samozřejmě moderní rekuperace. S pomocí této technologie totiž můžete mít zavřená okna, ale i přesto se k vám bude dostávat dostatek vzduchu. Hlavní lákadlo však tkví v téměř 100% vyčištění přiváděného vzduchu od zplodin, mikročástic i bakterií. Díky tomu si dopřejete opravdu zdravý a bezpečný prostor bez riskování.

Vše funguje na základě rekuperační jednotky, jež nejen čistí, ale zároveň má i několik dalších funkcí. Během své funkce totiž dokáže ohřívat/ochlazovat vzduch, a to za opravdu nízkou cenu. Jedná se tak o ideální doplněk k typickému topení/klimatizaci, díky němuž podstatně ušetříte.

V dnešní době není problémem rekuperace do bytu ani rekuperace do domu, takže si na to své přijde každý. Pokud máte již starší stavení, bude nutné provést drobné úpravy. Ty však budou hotové raz dva a sotva je pocítíte.

Ověřené jednotky

Rekuperace vzduchu funguje spolehlivě jen v situaci, kdy ji navrhuje i instaluje zkušená společnost s kvalitními jednotkami. V tomto ohledu si za léta praxe získala spoustu chvály například firma 4Heat. Ta se zaměřuje především na jednotky Aldes, přičemž nabízí rovnou několik různých druhů.

Na jejích webových stránkách najdete šikovnou kalkulačku, na jejímž základě se dozvíte přibližnou cenu celého projektu. Stejně tak si budete moci přečíst o dalších benefitech rekuperace, takže si snadno utvoříte jasnější představu o svých možnostech.

Related posts

Vybavení, kterým zpestřit dětský pokoj

no-media.cz

Chcete si vzít hypotéku a nemáte našetřeno? Existují způsoby, jak uspět

no-media.cz

Jak na energický jarní úklid?

svet zeny