Reklamní články

Vlastní webové stránky jsou základ podnikání. Jak na ně?

Internet vládne světu. Ať už lidé vyhledávají zboží, nebo konkrétní služby, vždy získávají inspiraci v online světě. Ať už se tedy věnujete libovolnému podnikání, neobejdete se bez elegantní webové prezentace. Jak ji vytvořit?

Vyberte si vhodnou platformu

Zajímá vás vytvoření webových stránek? Pak během brouzdání vyhledávači narazíte na moře různých možností – od jednoduchých platforem zdarma až po možnost nechat si je naprogramovat přímo od programátorů.

Vždy mějte na vědomí, že úspěch v online prostoru není jen o rychlém nahození několika obrázků a napsání textů. Vaše internetové stránky musí být rychlé, stabilní, přehledné, zabezpečené, potřebují optimalizaci pro vyhledávače… Jedině tak se budete moci těšit z organických návštěv a konverzí.

Webová agentura Beneficio

A přesně proto se všichni znalí podnikatelé obrací na ověřené webové agentury, jako je například tým Beneficio. Tito odborníci programují cenově dostupné webové stránky na míru, a to s pomocí moderní platformy CMS Strapi.

Tato platforma umožňuje výstavbu bezkonkurenčně rychlého webu, který budou mít vyhledávače rády. Zároveň nabízí vysokou bezpečnost (SSL, API rozhraní a další technologie), díky níž je prakticky nemožné váš web napadnout.

Snadno se propojuje s dalšími systémy – platební brána, mobilní aplikace, účetní systém, ERP…

Pro vás, jako pro koncového uživatele, je důležité také jednoduché a plně přizpůsobitelné rozhraní. Kdykoliv si budete moci na základě několika kliknutí myši svůj web přizpůsobit tak, aby se vám líbil. Vyhnete se tak neustálému shánění programátorů a utrácení za každý sebemenší krok.

Daný systém je plně optimalizovaný pro zobrazení na počítačích, tabletech i mobilních telefonech.

Nechte si navrhnout web na míru

Webová agentura Beneficio vám ráda připraví návrh wireframe celého webu na přání. Na základě konzultace zjistí, jaké aspekty webu jsou pro vás důležité a jakým způsobem dovést návštěvníky k akci. Přece jen vám za sebou zkušenosti z více než 150 projektů pro podnikatele z nejrůznějších odvětví – od majitelů vinných sklípků až po zubaře nebo třeba řemeslníky.

Pokud budete souhlasit, zmínění odborníci se ihned po úvodních konzultacích pustí do práce. Nové stránky přitom mohou být na světě už za pouhých čtrnáct dní.

Tvorba webu určeného pro jednoduchou prezentaci firmy vyjde přibližně na 28 900 Kč, středně složitý web stojí okolo 38 900 Kč a opravdu sofistikované a komplexní řešení vychází přibližně na 48 900 Kč.

Prohlédněte si předchozí projekty

Ještě před zahájením spolupráce si rozklikněte reference na webových stránkách Beneficio. Díky tomu si prohlédnete ukázky z předchozích prací těchto odborníků a získáte inspiraci.

Related posts

Podnikatelská půjčka má jasně stanovené parametry

no-media.cz

Dovolená Korsika aneb s kým se na středomořský ostrov vydat

no-media.cz

Srovnání NordVPN s Free VPN Planet Premium: Jakou VPN zvolit?

no-media.cz