Pro muže

Vysokozdvižné vozíky přináší nejen do skladů spoustu benefitů

V současné době se manipulační technika používá ve skladových prostorách, výrobních podnicích, ale třeba i maloobchodech, protože usnadňuje a taktéž urychluje práci. Výhody vysokozdvižných vozíků jsou nepřehlédnutelné a zásadní pro chod mnohých pracovišť. V následujících řádcích vám prozradíme, proč jsou tyto stroje tak důležité pro efektivní a hladké fungování vašeho provozu.

Bezpečnost je na prvním místě

Zapomeňte na nepříliš bezpečné systémy s kladkami, kvůli nimž jsou pracovníci vystaveni různým zraněním. Vysokozdvižné vozíky výrazně zvyšují bezpečnost na pracovišti, kde se například přesouvají těžká břemena.

I v malých skladech jsou manipulační vozíky ideálním řešením, protože se vlezou kamkoliv a zvládnou toho hodně. Co se týče nosnosti, tak zvládají vozíky tisíce kilogramů najednou. Stejně tak vás potěší, že existuje několik různých velikostí těchto vozíků, které se navíc ještě odlišují pohonem. V uzavřených provozech se používají elektrické varianty, zatímco ve venkovních prostorech zase modely se spalovacím motorem. Samostatnou skupinu tvoří manuální paletové vozíky.

Zvýší se produktivita

Pracovníci nemusí zbytečně vynakládat energii na stěhování materiálu či zboží. S moderním vysokozdvižným vozíkem může práci vykonávat jediná osoba, a to šetří čas i peníze. Přestože budete najednou potřebovat méně lidí, zvýší se celková produktivita.

Společnost EUROlift CZ, která má v nabídce vysokozdvižné i nízkozdvižné vozíky poskytuje celou řadu možností, jak pořídit manipulační techniku. Buď si ji můžete zakoupit, nebo si ji vypůjčit, případně je možné vyřídit operativní či finanční leasing. Cenově přijatelnou možností je zakoupit bazarový model.

EUROlift CZ má i autorizovaný servis a provádí technické prohlídky včetně revizí LPG. Tak neváhejte a obraťte se na odborníka, který má individuální přístup k zákazníkovi.

Related posts

Výběr pracovních oděvů, obuvi a rukavic jako klíčový faktor pro bezpečnost zaměstnanců

no-media.cz

GAP pojištění: Co znamená a kde ho sjednat nejvýhodněji?

svet zeny

Neuvěřitelná dronová show jasnější než hvězdy již brzy v České republice!

no-media.cz