Finance

Zlato je ideální dárek, kterým zajistíte svým dětem bohatší budoucnost

Každý z nás chce pro své ratolesti jen to nejlepší. Přesně proto musíme v průběhu jejich dospívání pomalu a jistě sestavovat úspory, které jim v dospělosti předáme. Pouhé udržování peněz na spořicím účtu opravdu nestačí – a to kvůli inflaci. Z toho důvodu se spousta zodpovědných rodičů spoléhá na zlato. V jaké podobě zaručeně potěší?

Rychlý nárůst hodnoty v průběhu let

Zlato v sobě kombinuje celkem dvě velmi šikovné vlastnosti – bezkonkurenční odolnost proti ekonomickým krizím a postupný nárůst ceny v průběhu let. Přesně proto se jedná o ověřený uchovatel hodnoty, který již po generace vlastní banky, státy i jednotlivci.

Jen za poslední rok zvýšilo svou hodnotu o 12 %, za posledních pět let o 62 %, sedm let o 75 % a za posledních osmnáct let (od narození až po dospělost) dokonce o 391 %! Jak vidíte, bavíme se o vážně vysokém výkonu.

Jedinečný dukát

Tím se dostáváme k otázce, jaká forma zlata nejvíce potěší vaše ratolesti. V tomto ohledu si rozhodně nenechte ujít jedinečný zlatý dukát od Pražské mincovny. Ten se chlubí nejen certifikátem pravosti, ale také originálním českým puncem. Co je na něm však nejzajímavější?

Daný dukát na sobě totiž může mít vyražené jméno i příjmení vaší ratolesti. Díky tomu se jedná o 100% osobitý dárek, jenž potěší úplně všechny. Samotná medaile je bezpečně schovaná v průhledném blistru. Vše je následně zabalené do elegantní dárkové krabičky.

Objednání takového dukátu je poměrně jednoduché – prostě si otevřete internetové stránky e-shopu pod výše vloženým odkazem. Poté rozklikněte požadované jméno, příjmení a ihned se objevíte v závěrečné sekci. Na závěr se dočtete, jakou má medaile hmotnost, ryzost a samozřejmě i cenu. Pamatujte na to, že za několik desítek let bude stát klidně i několikanásobek.

Related posts

Nad půjčkou přemýšlejte

svet zeny

Jakými zákony se řídí půjčka bez doložení příjmů?

no-media.cz

Proč lidé svolí k výkupu nemovitosti?

no-media.cz