Pro muže Pro ženy

Jak na moderní a jednoduchý e-learning zaměstnanců?

Čím vzdělanější zaměstnance máte, tím lepší výsledky vám přinese jejich práce. Přesně proto se každý šikovný podnikatel stará o postupné vzdělávání svých podřízených. V dnešní době vám s tímto úkolem pomůže komplexní aplikace EDUNIO. Co vše dokáže?

Pokročilý learning management system

Chcete-li maximálně zefektivnit proces obohacování zaměstnanců o nové dovednosti, rozhodně se spolehněte na vzdělávání online. V tomto ohledu patří mezi nejsilnější platformy v naší zemi hlavně aplikace jménem EDUNIO.

Jedná se o komplexní počítačovou platformu, která je propojená s vaším IT systémem. Její hlavní myšlenkou firemní vzdělávání pomocí online vzdělávacích kurzů. Ty si můžete buď sestavovat svépomocí, nechat si je vytvořit přesně na míru konkrétnímu podnikání, či si koupit některý z hotových kurzů. Nezáleží na tom, v jakém oboru se pohybujete.

Kurzy i s certifikátem

Na základě několika málo kliknutí poté můžete absolvovat webináře, online schůzky a samozřejmě i e-learningové kurzy zakončené testy. Po úspěšném splnění získají vaši zaměstnanci adekvátní certifikát. Pokud chcete znát jejich zpětnou vazbu a názory, stačí jim rozeslat dotazníky.

Vy budete mít k dispozici kompletní reporting a databázi všech zaznamenaných skutečností. Snadno si tak ověříte, jak na tom jsou jednotliví podřízení.

V rámci aplikace lze udělit zaměstnancům přístup do firemní knihovny. To znamená, že se mohou vzdělávat kdykoliv a odkudkoliv – z kanceláře, chaty, dovolené i domova.

Řada pokročilých funkcí

Learning management system EDUNIO přichází s pestrou škálou moderních funkcí, které vám usnadní práci. Naprostým základem je přesné vymezení uživatelských rolí a odemčení/zamčení přístupů k jednotlivým sekcím aplikace. Superadmin uvidí úplně vše, admin o něco méně, manažer také, stejně jako lektor a student.

Společně s aplikací získáte intuitivní nástroj pro tvorbu e-learningových kurzů přímo v prohlížeči. Při sestavování podkladů se tak nemusíte bát žádných složitostí.

Vyjmenovat všechny funkce by vydalo na samotnou knihu. Nejlepší bude, když si rozkliknete webové stránky pod výše vloženým odkazem. Ihned si budete moci prohlédnout kompletní list vlastností.

Zároveň si můžete stáhnout měsíční testovací verzi zcela zdarma. Sami si tak vyzkoušíte, jestli vám daná platforma bude vyhovovat. Jaká je plná cena? Několik desítek korun za jednoho uživatele ročně. Výhodnější vzdělávání zaměstnanců nenajdete.

Koordinátor BOZP – oblíbená společnost PREVENT

Platformu EDUNIO vyvinuli a provozují odborníci ze známé společnosti PREVENT. Ta na českém trhu působí už od roku 1994. V dnešní době pomáhá více než 5 000 firem po celé České republice. Zajišťuje BOZP a PO, firemní vzdělávání, pracovnělékařské služby, auditing, dokumentaci i další podobné služby.

Related posts

Trump se setkal s nejmladším vůdcem Evropy

no-media.cz

Zima řádí venku, teplo ve vašem šatníku. Co nastupuje na scénu s přechodem období?

no-media.cz

Hledáte bezpečnostní agenturu, která zajišťuje fyzickou ostrahu majetku a osob?

no-media.cz